Kahin, ciddi yükseliş beklediği 5 altcoini paylaştı!

  Kripto para piyasalarının en popüler ve en başarılı analistlerinden biri olan “Kahin” lakaplı Michael van de Poppe, çok ciddi yükselişler beklediği 5 altcoini takipçileriyle paylaştı.

  Kripto para piyasalarında son dönemlerde yeni bir hareketlilik başladı. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) öncülüğünde başlayan, Cardano (ADA) gibi önde gelen altcoinlerin de dahil olduğu yükseliş hareketliliğinde bazı altcoinler rekor seviyelerine kadar ulaştı. Ralli sinyallerinin görüldüğü altcoin piyasasına odaklanan “Kahin” lakaplı ünlü analist Michael van de Poppe, çok ciddi yükselişler beklediği 5 altcoini takipçileriyle paylaştı.

  The Graph (GRT)

  Ünlü analist listesinde ilk sırası The Graph’a (GRT) ayırdı. Blockchain endeksleme protokolü olarak tanımlanan The Graph, analiste göre düşüş trendini sonlandırma ve Bitcoin karşısında güç toplamaya başlayacağı bir döneme giriyor. Poppe’a göre GRT/BTC paritesinde yükselişler başladıktan sonra paritenin en yüksek seviyesi olan 0,000061 seviyesi görülebilir. Poppe, GRT için döngünün artık yükseliş sinyalleri verdiğini ve GRT/USD paritesinde de ilk hedefin 1,62 dolar olduğunu öne sürdü. GRT’nin USD karşısında tüm zamanların rekorunu kırması için 2,88 doları aşması gerekiyor.

  Skale Network (SKL)

  Ünlü analist listesinde ikinci sırayı ise Skale Network’e (SKL) ayırdı. Poppe, SKL/BTC paritesinde büyük bir rallinin başlayabilmesi için 0,0000076 seviyesinin görülmesi gerekiyor. BTC paritesindeki bu seviye SKL/USD paritesinde yaklaşık 0,35 dolar seviyesine denk geliyor. Poppe, bu paritede belirttiği seviyenin kırılması durumunda SKL/USD paritesinde 0,67 dolar seviyesine doğru ciddi bir parabolik yükseliş olabileceğini ifade ediyor.

  Swipe (SXP)

  Poppe, listesinde üçüncü sırayı Swipe’ın yerel token’ı SXP’ye ayırdı. Analist, SXP’de güçlü bir direnç ile karşı karşıya kalındığını ifade ediyor. Analiste göre 2,59 dolar seviyesi destek, 3,64 dolar seviyesi de güçlü bir direnç bölgesi oluşturuyor. Poppe, SXP’nin güçlü direnci aşması durumunda SXP’yi ciddi yükselişlerin beklediğini düşünüyor.

  Zilliqa (ZIL) ve Celer Network (CELR)

  Listesinde dördüncü sırayı ölçeklenebilirlik odaklı blok zinciri olan Zilliqa’ya (ZIL) ayıran Poppe, ZIL/BTC paritesinde 0,000002 ya da ZIL/USD paritesinde 0,09 dolar seviyesinin destek oluşturması durumunda ZIL’in rekor seviyelere kadar yükselebileceğini düşünüyor. Ünlü analist listesinde son sırayı ise Celer Network’e (CELR) ayırmış durumda. Poppe, 2. katman ölçeklendirme platformu olan CELR için BTC paritesinde 0,0000007 seviyesinin yeniden test edilmesi durumunda ciddi bir ralli görülebileceğini düşünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle