Kriptopara

Gelmiş Geçmiş En Popüler 9 Kripto Para Yorumcusu

  Kripto paralar hakkında yorum yapan usta kişileri takip etmek için Twitter kullanmak en iyisidir. Kripto dünyasındaki en etkili figürlerin çoğu, bu sosyal medya platformunun yoğun kullanıcılarıdır ve fikirlerini düzenli olarak paylaşmaktadır. Sizin için derlediğimiz, takip edilecek en iyi kripto para yorumcuları listemize göz atabilirsiniz. 

  İşte En İyi Kripto Para Analist & Yorumcuları

  Vitalik Buterin

  Vitalik Buterin, piyasa değerine göre dünyanın en büyük kripto para birimlerinden biri olan Ethereum'un kurucusudur. Sadece bu sebeple bile, kripto para piyasasında en etkili figürlerden biri olarak kabul edilmektedir. Ayrıca blok zinciri ve dijital para birimlerinin geleceği hakkındaki anlayışlı yorumlarıyla ünlüdür. Attığı çoğu twet piyasada derin etkiler oluşturur.

  Andreas Antonopoulos

  Andreas Antonopoulos, hayatının son beş yılını kripto para birimlerini derin bir düzeyde ve her açıdan anlamak için harcamıştır. Ünlü bir konuşmacı, tüccar ve yazar olmasının yanı sıra özlü ve zorlayıcı açıklamaları ve geleceğe yönelik tahminleriyle tanımaktadır. Andreas Antonopoulos’un Twitter hesabı, sektördeki en iyilerden bir şeyler öğrenmek isteyen herkes için mutlaka takip edilmesi gereken bir kaynaktır.

  Nick Szabo

  Nick Szabo ise, dağıtılmış teknoloji için akıllı sözleşmelerin orijinal geliştiricisidir. Akıllı sözleşmeler, otomatik olarak kendi kendine yürütülecek şekilde tasarlanmıştır ve Ethereum ile diğer dağıtılmış ağlarda serbestçe kullanılır. Nick Szabo'nun Bitcoin'in yaratıcısı Satoshi Nakamoto olduğu da söylentiler arasında dikkat çekmektedir. 

  Jimmy Song

  Kovboy şapkasıyla bütünleşen Jimmy Song bir Bitcoin kod geliştiricisi olarak kabul edilmektedir. Yakın zamanda Blockchain Capital fonuna katılan Jimmy dikkat çeken Bitcoin ve altcoin yorumlarıyla geniş bir takipçi kitlesine sahiptir. 

  Brian Armstrong

  Brian Armstrong, Amerika Birleşik Devletleri merkezli en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase'in kurucusu ve CEO'sudur. Armstrong’un Twitter hesabı, herhangi bir Coinbase kullanıcısının takip edebileceği bir hesaptır ve geçmişte bazı tahminlerini paylaşmıştır. Armstrong, kripto yatırımcılarına tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19.000 dolara yükselen rallisinin ortasında çok fazla BTC almayı bırakmalarını tavsiye etmişti. Bu öngörü, daha sonra gerçek oldu. Armstrong çoğunlukla Coinbase'in performansı ve kripto para borsalarının gelişimi hakkında paylaşımlar yapmaktadır. 

  Venture Coinist

  Venture Coinist, bir blockchain başlangıç danışmanı ve yatırımcı olan Luke Martin'in Twitter hesabıdır. Martin, piyasadaki önemli haberleri ele alıp yatırımcılar ve kripto para birimi meraklıları için sağduyulu tavsiyeler vermektedir. Bu nedenle, ICO'larda FOMO'ya karşı mücadelede zorlananlar ya da grafikler düşerken tutunmak için cesaretlendirmeye ihtiyaç duyanlar, Venture Coinist’i takip edebilirler. 

  CryptoHustle

  CryptoHustle tam zamanlı bir kripto para birimi yatırımcısıdır ve işlemsel analiz becerileri ve dilsiz yorumları ile tanınır. Diğer yatırımcı ve analistler, en son coinler ve ICO'lar için tahminlerini grafik üstüne grafik yayınlarken, CryptoHustle, ticaretin daha hafif tarafını ve bir bütün olarak kripto pazarının bazen gülünç doğasını ortaya koymaktadır. Bu sayede sektörde çok büyük popülerlik kazanmıştır. 

  Bitcoin Benny

  Bitcoin Benny, kripto para birimleri dünyası hakkında orijinal bakış açıları ve sağlam tavsiyeler sunmasıyla bilinmektedir. Bitcoin Benny aynı zamanda web sitesinde haber, inceleme ve fikir videoları yayınlamasıyla ünlü bir yatırımcı olarak tanınmaktadır. Sade bir üslubu olan analist,  ayrıntılarla aşırı yüklemeden gerçeklere bağlı kalarak sağlam tahminler yapmaktadır. 

  IOHK_Charles

  IOHK_Charles, kurumlar ve işletmeler için blok zinciri ve kripto para birimi teknolojileri tasarlayan ve oluşturan bir şirket olan IOHK'nın CEO'su Charles Hoskinson'ın Twitter hesabıdır. Charles Hoskinson ayrıca Cardano blok zinciri projesini kurdu ve daha önce Ethereum'un CEO'suydu. Kapsamlı deneyimi sayesinde Hoskinson, endüstrinin içini dışını bilen birisidir. Blok zinciri teknolojisi hakkındaki benzersiz görüşlerini paylaşmasıyla öne çıkmaktadır.

  Sonuç Olarak

  Kripto para dünyasını yakından takip edenler için Dünyaca ünlü en iyi kripto para analistleri ve yorumcularını bu şekilde sıralanmaktadır. Bu sıralamada herhangi bir önem sırası söz konusu olmayıp, yatırımcılar diledikleri hesapları takip edebilirler. Yatırımcı olarak bu ve benzeri hesapları takip ederek piyasadaki havayı anlayabilirsiniz. Bu şekilde trendlerin yönünü takip etmek mümkün olabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle