Kripto Para

INTER Token ön satışı başlıyor! Tüm detaylar

  Taraftar token’lara bir yenisi de İtalya liginin dünyaca ünlü futbol takımı Inter ile ekleniyor. INTER Token, 10 Eylül tarihinde Chiliz platformunda satışa sunulacak. Token’ın ilk satış fiyatı ve arzı belirlendi. Kullanıcıların, ilk etapta en fazla ne kadar yatırım yapabileceği de belli oldu. INTER Token ile ilgili detaylar…

  Kripto para piyasaları, genel tabloda 2021 yılında ciddi değer artışlarıyla çok ciddi büyümeler elde etti. Bu süreçte, kripto paraların uzandığı birçok farklı alan da yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bunlardan biri, merkezi olmayan finans (DeFi) sektörü. Bir diğeri, kriptoların sanat eseri olarak değerlendirilen NFT (non-fungible-token) ürünler ve üçüncüsü de taraftar token’lar. Özellikle bu 3 kulvar, kripto para piyasalarının büyümesinden payını en ciddi şekilde almayı başaran kulvarlar oldu. Son dönemlerde popülaritesi spor turnuvalarıyla birlikte artan taraftar token’larına şimdi bir yenisi daha ekleniyor.

  İlk Etapta En Fazla 100 Euro Değerinde INTER Token Alınabilecek

  Birçok spor kulübü ile taraftar token’ı konusunda anlaşma sağlamış olan Chiliz ve Socios.com ekibi, bu kez de İtalya liginin dünya devi futbol kulübü olan Inter ile taraftar token’ı konusunda anlaşma sağladı. 10 Eylül tarihinde, Inter takımının taraftar token’ı olan INTER Token için Chiliz platformunda token arzı gerçekleştirilecek. Socios.com tarafından yapılan bilgilendirmeye göre 10 Eylül tarihinde TSİ 14.00 itibariyle ön satışlar başlayacak. Ön satışlarda ilk arz yaklaşık 2 saat devam edecek ve bu süreçte her bir kullanıcı en fazla 100 euro değerinde INTER Token alabilecek.

  1 Adet INTER Token Fiyatı 2 Euro Olarak Belirlendi

  İlk ön satışın ardından TSİ 16.00 itibariyle ikinci satışlar başlayacak. Bu kez de her bir kullanıcı, bu seansta en fazla 500 euro değerinde INTER Token satın alabilecek. 1 adet INTER Token fiyatı 2 euro olarak belirlendi. Ön satışta toplamda 1 milyon adet INTER arz edilecek. Dünyanın önde gelen spor kulüpleriyle yapılan taraftar token anlaşmaları, kripto para piyasalarında büyük bir ilgi ile takip edilmeye devam ediyor.

  INTER Token, Yatırımcılara Neler Sağlayacak?

  INTER Token sahibi olan kullanıcılar, aynı zamanda başka takımların taraftar token’larına da sahip olabilecek. INTER sahipleri, kulübün yönetim kararlarında kullandıkları oylarla kulüp içinde alınan kararlarda pay sahibi olabilecek. Ayrıca INTER Token sahiplerine, ilerleyen dönemlerde Chiliz tarafından özel kampanyalar da sunulacak. Ayrıca INTER sahipleri, VIP hizmet avantalarından da yararlanabilecek ve taraftarlar çeşitli zamanlarda çeşitli ödüller kazanabilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle