Kripto Para

DEGO fiyatı Binance duyurusu ile 5x yaptı

  En popüler kripto para borsalarından Binance üzerinde listelenen Dego Finance (DEGO) yükselişini sürdürüyor. Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği DEGO, son 1 haftada 5 katına çıkmayı başardı…

  Binance kripto para borsasının 10 Mart tarihinde yaptığı duyuru ile borsa üzerinde listelemeye başladığı Dego Finance (DEGO) yatırımcının dikkatini çekiyor. Innovation Zone’a eklenen DEGO, bu haberin ardından altcoin yatırımcılarından büyük ilgi gördü ve hızlı bir ralli başlattı. Listeleme haberinden sonraki dört gün içinde tam 4 kat yükselen DEGO, haftalık bazda 5 katına çıktı.

  Çok kısa sürede hızlı bir yükseliş ivmesi yakalayarak yatırımcının radarına takılan DEGO, altcoin yatırımcısı tarafından araştırılıyor. Dego Finance (DEGO) kripto para birimi, 180 milyon dolarlık piyasa değeri ile en büyük 217. dijital varlık statüsünde bulunuyor. DEGO fiyatı son 24 saat içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

  Dego Finance (DEGO) İnceleme

  Dego Finance, blockchain dünyasında farklı teknolojiler ile uyumlu olarak çalışabilmesiyle tanınıyor. NFT ve DeFi odaklı bir platform olan Dego Finance bünyesinde yer alan NFT ekosistemi son dönemde büyük ilgi görüyor. Bu ekosistemde kullanıcılar NFT üretebilir, madencilik yapabilir veya üretilen NFT’leri trade ederek kazanç sağlayabilirler.

  Ethereum ağının yanı sıra Binance Smart Chain ağına da uyumlu olduğu için Dego Finance platformunun popülerliği giderek artıyor. Dego Finance, blockchain ağında bir cross – chain prtokolü olarak tanınıyor. Kullanıcılar, MetaMask, Arkane, TrustWallet, Ledger, Trezor, WalletLink gibi çeşitli kripto para cüzdanlarını bu protokole bağlayabiliyor. Böylelikle kullanıcılara staking yapma veya NFT Pazar yerlerine girme fırsatı tanınıyor.

  DEGO Token Nereden Alınır?

  Son dönemde giderek büyüyen NFT dünyasında dikkat çeken Dego Finance ağının yerel kripto para birimi DEGO tokendır. Ekosistem ödemelerinde gerekli olan DEGO sayesinde kullanıcılar topluluk oylamalarına katılım sağlayabilir, platformun kararlarına ve faaliyetlerine katkıda bulunabilirler. Dolaşımdaki arzı 9 milyon olan DEGO’nun toplam arzı ise 21 milyon olarak açıklanmıştır. DEGO kripto para biriminin alınabileceği borsalar arasında; Binance, Uniswap, MXC, KuCoin, Gate.io, Hoo.com, Hotbit, Bithumb yer alıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle