4 kat artan ECOMI coin yükselişi devam edecek mi?

  Kripto para piyasasında yatırımcılarına kazanç fırsatları sunan altcoinler büyük ilgi görüyor. Son olarak Uniswap borsasında listeleneceği açıklanan ECOMI (OMI) yatırımcısına dört kat kazanç sağladı…

  Önümüzdeki hafta önde gelen kripto para borsalarından biri olan Uniswap platformunda alım satım işlemlerine açılacağı öğrenilen ECOMI (OMI) fiyatı uçuşa geçti. Düşük hacimli kripto para birimlerinden olan OMI yükselen grafiği ile altcoin yatırımcılarının radarına takıldı. Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan OMI için önde gelen kripto para analistleri, yükseliş hareketinin devam edebileceğini söyledi

  Kripto para piyasasında 2.1 milyar dolarlık değerlemeye sahip olan ECOMI (OMI) özellikle potansiyeli büyük olan altcoin arayan yatırımcıların radarına takılıyor. Güncel piyasa değerine göre en değerli kripto para birimleri listesinde kendine yer bulan ECOMI (OMI), yükselen grafiğiyle dikkat çekiyor. OMI son 1 hafta içinde yüzde 320 oranında yükselerek yatırımcısına dört kat kazanç bıraktı.

  ECOMI (OMI) Kazandırmaya Devam Ediyor

  Kripto para basınında geniş yankı bulan Uniswap borsasında listeleneme duyurusu, OMI fiyatının da yükselişe geçmesinde etkili oldu. Yatırımcıların artan talepleri ile hızla yükselen ECOMI (OMI) esasında 1 yıllık grafiğe bakıldığında yüzde 46 bin 597 değer artışı ile büyük bir potansiyeli gerçekleştirdi.

  Aylık grafik incelemesine bakıldığında ECOMI (OMI) fiyatının yüzde bin 845 oranında arttığı görülüyor. Listeleme haberinin ardından ciddi miktarda artan OMI, böylelikle altcoin piyasasında yeni bir ATH belirledi. ECOMI, kripto paraların ve NFT’lerin güvenli bir şekilde korunması amacıyla hizmet vermeye devam ediyor.

  ECOMI (OMI) İnceleme 

  ECOMI ağına bağlı VeVe uygulaması, NFT hayranlarının tek bir yerden güvenilir bir şekilde alım satım işlemleri yapabilmesini sağlıyor. Kullanıcılar bu uygulama üzerinden NFT alıp satabiliyor, sanal galeriler oluşturup koleksiyonları takip edebiliyor. Staking yapılabilen ECOMI platformunda bu işlemi yapan kullanıcılara OMI token ödülü veriliyor. OMI ödülü sayesinde platforma likidite kazandırılıp alım satım işlemlerinde kullanılabiliyor. Son olarak Uniswap borsasının da eklendiği ECOMI (OMI) listeleyen kripto para borsaları arasında Bitforex ve BitMax yer alıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle