Harmony ONE Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Harmony platformunun yönetişim token’ı ONE Coin hakkında bilgileri bu yazımızda sunacağız. Oy verme, pasif gelir elde etme amacıyla kullanılan ONE Coin nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, gelecekte nasıl bir noktada olabilir sorularına yanıt arayacağız. 

  Harmony (ONE) Coin Nedir?

  Harmony (ONE) Coin, merkeziyetsiz uygulamalara hızlı blok zinciri sağlamayı hedefleyen Harmony platformunun yerel kripto para birimidir. Harmony platformu blok üretimini birkaç saniye içinde gerçekleştirerek, ONE Coin yatırımcılarının saniyeler içinde işlem onayı almasını sağlar. 

  Harmony (ONE) Coin Yorum

  ONE Coin kripto para piyasasında uzun zamandır dikkat çeken bir altcoin olarak yatırımcılara güven veriyor. Analist yorumlarında ONE Coin’in en çok bahsedilen yanı hızlı işlem onayı sunması. Bu sayede yatırımcılar tercih ettikleri fiyat konumları anlık şekilde değişmeden önce işlem yapabiliyorlar. 

  Diğer yandan, ONE Coin’in orta vadede kazandıran bir kripto para birimi olduğuna inanılıyor. Analistler bu altcoin’in 2021 yılı içinde %23’lük değer kazanımının tablolara yansıtacağını yorumlarında paylaşıyorlar. Yatırımcılar ise onu staking kapsamında daha yüksek oranlı kazanç sağlamak amacıyla tercih ediyorlar.

  Harmony (ONE) Coin Geleceği

  Coin Bureau başta olmak üzere belirli analistler, ONE Coin’in yakın gelecekte bir ralli içinde olabileceğini belirtiyorlar. Onun geleceğinde değer kazanımı ön planda yer alıyor. Coin Bureau Harmony Coin’in 2021 senesinin Mayıs ayı ardından 0.24 dolar ile 0.32 dolar arasında bir değere sahip olacağını belirtiyor.

  Analist, 2021 senesinin ilk yarısında onunla iletişime geçen 539 bin yeni yatırımcının cüzdanlarına ONE Coin eklediğini belirtti. Diğer önemli analistler de yatırımcı ağının Harmony (ONE) Coin alımına yöneldiklerini ve merkeziyetsiz finansal işlemlerde bu altcoin’i tercih ettiklerini belirtiyorlar. 2022 sene başında ise ise değer kazanımını devam ettirmesi bekleniyor. 

  Harmony Coin Fiyatı

  Anlık veri akışında 1 ONE coin fiyatı %harmony+try% TL. Döviz cinsinden ise %harmony+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Harmony fiyatı 24 saatte %harmony+yuzde%.

  Bu fiyat değeri kripto para piyasası volatilitesine bağlı olarak anlık değişime uğrayabilir. Alım-satım için güncel fiyat takibi yapılmalıdır.

  Harmony (ONE) Coin Nasıl Alınır?

  Harmony Coin almak amacıyla, internetten Huobi Global, Binance, Binance .US, KuCoin, AscendEX (Bitmax), ProBit Exchange, WazirX, CoinDCX kripto para borsası platformlarından tercih edilene erişilir. Erişilen platformun ana sayfasından “yeni kayıt“ veya “hesap oluştur“ sekmesine tıklanır. Ekrana gelen tabloya e-posta ve kimlik bilgileri girilerek, tablo altından “kaydet“ kutucuğuna tıklanır.

  Hesabın bu adımlarla aktifleşmesi ardından gelen sayfadan “para yatır“ sekmesine tıklanır. Bu alanda kredi kartı veya banka hesabı bilgileri üzerinden, kripto para hesabının sanal cüzdanına para transfer edilir. Yeni pencereden “kripto para alımı“ işlem başlıklı sekmeye tıklanır. Açılan alandan ONE kripto para birimi ve miktarı belirlenip, satın alma emri seçilir. Alının Harmony (ONE) Coin miktarı sanal cüzdanda görüntülenir. 

  Avantajları Neler?

  Harmony (ONE) Coin avantajı staking yapıldığında daha fazla kazanç elde edebilmeye imkan tanımasıdır. Cüzdanında ONE Coin’i belirli vadede kitleyen kişi vadeye bağlı coin kazanımının yanında ağın ödül olarak verdiği ek coin bakiyesini cüzdanına alır. Blok oluşum hızı yüksek olan ağda işlem gören ONE Coin, yatırımcılarına saniyeler içinde işlem onayı alma avantajını verir. 

  ONE Coin çevrimdışı kripto para cüzdanında saklanabilir. Bu kapsamda ağdaki tüm kötü niyetli saldırılardan daha iyi korunur. Kripto para cüzdanları arasında transferde sınır ötesine gönderim, düşük masraf ödeme, 7/24 işlem yapabilme avantajlarını sağlar. 

  Dezavantajları Ne?

  ONE Coin dezavantajı kısa vadeli işlemlerde yüksek kar oranı sunamamasıdır. Fiyat çıtasına bağlı olarak, BTC ve ETH gibi kripto para birimlerinin sunduğu kısa vadede yüksek kar oranını sunamıyor. Analistler onun daha çok orta vadeli yatırım için uygun olduğunu savunurlar.

  Sanal kripto para cüzdanında kripto para borsalarının uğrayabileceği saldırıların riski altındadır. Bu yüzen yatırma ilişkin olmayan bakiye kısmının çevrimdışı saklanması tercih edilebilir. Fiyat oynaklığı ön plandadır. Her kripto para birimi gibi alım-satım için anlık takibi gerektirir.

  Sonuç

  Harmony Coin, analistlerin 2021 senesinin ikinci yarısında fiyat artışı yapacak altcoinler listesinde yer alıyor. Kendi kullanıcıları için daha yüksek stake kazancı sunarak birden fazla altcoin’in önüne geçen Harmony Coin’in değer kazanımına şahit olup olmayacağını ilerleyen süreçte hep birlikte göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle