Kriptopara

GNO Coin Geleceği 2021, 2022 – Gnosis Coin Fiyat Tahminleri

  GNO Coin yakaladığı muazzam yükseliş başarısı ile kısa sürede kripto para yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başardı. ATH değerini aşan altcoin için 3 uzman isimden fiyat tahmini geldi. GNO Coin’e yönelik gelecek beklentilerini, 2021 ve 2022 yılı fiyat tahminlerini yazımızda sizler için derledik.

  GNO Coin Geleceği 2021,2022

  GNO Coin geleceğine yönelik yapılan değerlendirmelerde, yükseliş beklentisi ön plana çıkmaktadır. Projeye karşı bazı analistler daha muhafazakar değerlendirmelerde bulunurken, iki önemli uzman isim etkileyici tahminler ile GNO Coin yatırımının kar getirebileceğine yönelik düşüncelerini paylaşmaktadırlar.

  Uzman Görüşleri Ne?

  Gnosis Coin tahminleri fiyatın daha ileri gidebileceğini göstermektedir. Anonim analistlerce yapılan teknik analiz çalışmaları yanında sektörün en çok takip edilen 3 analisti, algoritma kullanarak yaptıkları tahminlerde yükseliş hedeflerini paylaşmaktadırlar.

  GNO Coin Grafik Analizi

  Güçlü bir yükseliş dalgası yaşayan GNO Coin, anonim analistlerce yapılan grafik analizinde temkinli yaklaşılması gereken altcoin’ler arasında yer almaktadır. Yaşadığı yükseliş ardından ATH değerini aşan GNO Coin, 15 ve 5 dakikalık periyotlu grafiklerde aşırı alım bölgesine gelen MACD ve RSI göstergeleri nedeniyle ufak bir düzeltme beklentileri ile karşılaşmaktadır. Trendin geneline bakmak amacıyla 4 saatlik grafiklere göre değerlendirme yapan anonim analistler, altcoin’in Fibonacci hedefine ulaşmak üzere olduğunu belirterek yeni pozisyon alımında acele edilmemesi yönünde uyarılarda bulunmaktadırlar.

  GNO Coin Fiyat Tahminleri

  Gnosis (GNO) Coin 2021 ve 2022 fiyat tahminlerini paylaşan analistler, bazı noktalarda birbirlerinden ayrılmaktadır. Bazı analistler yükselişin bu yıl hedefe ulaşıldığını düşünürken, tutarlı tahminleri ile öne çıkan 2 analistin yükseliş beklentisine yönelik bekledikleri prim miktarı %50’yi aşmaktadır. Yapılacak yatırımlarda kripto para yatırımcıları kendi analizlerini yapmalı ve doğru alım noktasını yakalamanın ardından GNO fiyat tahminlerinden de yararlanarak kendi vadelerini belirlemelidir.

  Wallet Investor Gnosis Coin Fiyat Tahminleri

  Gnosis Coin yatırımını karlı bir fırsat olarak değerlendirmeyen Wallet Investor analistleri, pozisyon alımı noktasında acele edilmemesi gerektiğini savunan anonim analistleri destekler beklentilere sahiptir. Her ne kadar altcoin için karlı bir yatırım aracı gözüyle bakmasalar da analistler, 2021 yılı hedeflerini 433,666 dolar olarak açıklamaktadırlar. 2022 yılında da altcoin için yükseliş beklentisi taşıyan Wallet Investor uzmanları, altcoin’in 2022 yılında 570,025 dolarlık fiyatlamaya yükselebileceğini beklemektedirler.

  Digitalcoin GNO Coin Tahminleri

  Digitalcoin uzmanları, GNO Coin için olumlu beklentilerini piyasalar ile paylaşmaktadırlar. 2021 yılı için halen altcoin’de boğanın sürmesi yönünde beklenti paylaşan analistler, beklentilerini 648,06 dolarlık 2021 yılı fiyat tahmini ile göstermektedirler. Gelecekte 4 haneli dolar değeri beklediklerini açıkladıkları altcoin için Digitalcoin analistleri, 2022 yılı fiyat tahminlerini 767,09 dolar olarak belirterek beklentilerini bir kez daha desteklemeyi tercih etmektedirler.

  Trading Beats GNO Tahminleri

  Trading Beats analistleri, 2021 yılsonu GNO Coin fiyat tahminini mevcut seviyelere oldukça yakın olarak paylaşmaktadırlar. Analistler altcoin’in yılı 424,545 dolardan kapatabileceğini düşünürken, yeni yıla 428,076 dolarlık bir başlangıç yapılmasını beklemektedirler. 2022 yılında nispeten zayıf performans bekleyen uzmanlar, 2022 yılının en fazla 470,883 dolar fiyatla tamamlanması gerektiğini düşünmektedirler.

  Sonuç Olarak

  Gnosis (GNO) Coin, farklı statüdeki uzmanlarca değerlendirmeye alındı. Anonim analistler kısa vadede düzeltme beklentilerinin altını çizerken, uzun vadede olumlu tarafta olduklarını beyan etmektedirler. GNO Coin geleceğine yönelik kripto para sektörünün önde gelen 3 analisti olumlu görüş paylaşarak, altcoin’in iyi bir yatırım alabileceği yönünde beklentilerini paylaşmaktadırlar.

  Fiyat tahminleri de göz önüne alındığında GNO Coin’e portföylerde yer verilebilir fakat alım ve satım kararlarının teknik analiz çalışmalarına göre verilmesi gerekmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle