Bitstamp 13 yeni kripto parayı listeleyebilir!

  Kripto para dünyasının en popüler ve büyük kripto para alım satım platformlarından Bitstamp hakkında yeni iddialar ortaya çıktı. Dev borsasının açıklamasında on yeni kripto para birimini listelemek için araştırma yaptıkları belirtildi…

  Kripto para yatırımcılarının en çok kullandığı borsalardan biri olan Bitstamp kripto para borsasından yeni açıklama geldi. Dev borsanın açıklamasında on yeni kripto parayı platformda kullanıcılara sunmak için araştırmaların devam ettiği bilgisi paylaşıldı. 

  Kripto para basınında geniş yankı bulan bu haber, özellikle düşük fiyattan altcoin satın almak isteyen yatırımcıların dikkatini çekti. Edinilen bilgilere göre Spark (FLR), Enjin Coin (ENJ), SushiSwap (SUSHI), Tether (USDT), Curve DAO Token (CRV) gibi kripto paralar için araştırmalara başlandı. Bunların dışında sekiz farklı kripto para biriminin listelenmesi de gündeme gelebilir.

  Altcoin Yatırımcıları Dikkat!

  Küçük hacimli kripto para birimlerine borsalarda listelenmeden önce yatırım yapmak isteyenler için çok önemli bir fırsat gündeme geldi. Kripto para topluluğunu yakından ilgilendiren listeleme duyurularından biri de Bitstamp borsasından yapıldı. Dev borsanın yakın bir zamanda listelemeyi duyuracağı kripto para birimlerinden bazıları açıklandı.

  Lüksemburg merkezli dev kripto para borsası Bitstamp, söz konusu kripto paraların dahili dijital varlık çerçevesine uygun olup olmadığını öğrenmek için araştırma yapmaya başladı. Ek varlıkları listeleme kararı, katı teknik, güvenlik ve uyumlu olma kriterleri incelenecek. Bu araştırmaların akabinde belirli yargı alanlarında düzenleyici onayı alınıp alınamayacağına bakılacak.

  Bitstamp Borsası Listeleme Duyuruları

  Kripto para topluluğunun en çok tercih ettiği kripto para borsalarından biri olan Bitstamp, zaman zaman yaptığı listeleme duyuruları ile basında adından söz ettirmeye devam ediyor. Dev borsa geçtiğimiz dönemde Aave (AAVE), Basic Attention Token (BAT) ve Universal Market Access’i (UMA) listelemesi ile dikkatleri üzerine çekmişti.

  Kripto para yatırımcısı kullanıcıları için dijital varlıkları çeşitlendirmek isteyen borsa, bu alanda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bitstamp ayrıca yılın başında da Maker (MKR), Dai (DAI) ve birkaç başka tokenı daha platforma eklemesiyle gündeme gelmişti. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle