Gnosis (GNO) Coin Nedir? GNO Token Nasıl Alınır?

  Tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yaklaşarak kripto para yatırımcılarının dikkatini çeken GNO Coin, tahmin pazarının artan önemi ardından araştırma konusu oldu. Merak edilen Gnosis (GNO) Coin nedir, nasıl alınır, avantajları ve dezavantajları nelerdir gibi soruların yanıtlarına yazımızda yer verdik.

  Gnosis (GNO) Coin Nedir?

  Ethereum ağında geliştirilen Gnosis, DApp olarak oluşturulmuş tahmin platformudur. Martin Köppelmann, Stefan Georg ve Dr. Friederike Ernst tarafından yönetilen ekibin geliştirdiği GNO Coin, ağda kullanılan ikili token’den biridir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Sadece tahmin pazarı oluşturmaktan daha ötesini hedefleyen Gnosis (GNO) Coin, kendi tahmin pazarını oluşturmak isteyen girişimcilere de hitap eder. Gerekli alt yapıyı sağlayan Gnosis, gelecekteki olayların sonucunun doğru tahmin edilmesine yönelik olarak değerlenmektedir. Gnosis (GNO) Coin hakkında ayrıntılı bilgi almak için projenin whitepaper’ını https://gnosis.io/ adresinden ulaşabilirsiniz.

  GNO Coin Yorumları

  Merkezi olmayan finans için yeni piyasa mekanizmaları kuran Gnosis, Ethereum’da dijital varlıkların güvenilir bir şekilde oluşturulması ve ticaret yapılmasını sağlar. Geliştiricilere kendi tahmin piyasalarını oluşturmaları için gerekli ortamı temin eder. Çekirdek, hizmet ve uygulama katmanı olmak üzere Gnosis mimarisi üç farklı katmandan oluşur.

  Kullanıcıların oluşturdukları token’leri satmaları için işlem yapılabilecek merkezi olmayan bir borsa olarak işlev gören proje, aynı zamanda Ethereum uygulamaları ile etkileşime giren bir tarayıcı olarak kullanılmaktadır.

  Gnosis (GNO) Coin Geleceği Ne Olur?

  Gnosis (GNO) Coin ağın yerel iki token’inden biridir. Ethereum tabanlı geliştirilen altcoin, tahmin edilen olayların ortaya çıkmasına bağlı olarak değer kazanır ya da kaybeder. Kullanıcılar Gnosis kazanmak istediklerinde stake yapmalıdır. Kendi tahmin piyasası yanında sektöre yeni adım atacak girişimcilere de hitap eden altcoin’in geleceğine ilişkin uzmanlar, projenin işlevselliği noktasında fikir birliğine varmaktadırlar.

  GNO Coin Fiyatı

  Güncel durumda 1 GNO fiyatı %gnosis+try% TL. Döviz cinsinden ise %gnosis+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Gnosis Coin 24 saatte %gnosis+yuzde%.

  Binance’da 30 Ağustos 2021 tarihine işleme başlaması ile 426 dolar seviyelerini gören altcoin, devam eden keskin düşüşü ardından yeniden boğa piyasasına girdi ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Altcoin 400 doların hemen altına kadar yükselerek son günlerde ATH değerine yakın fiyatlanmaktadır. Mevcut fiyatlara temkinli yaklaşan uzmanlar, GNO Coin yatırımı için düzeltmelerin yakından takip edilerek kademeli alım stratejisinin takip edilmesi gerektiğini ifade etmektedirler. Uzmanlara göre altcoin gelecek vaat etmektedir ve portföylerde GNO Coin yatırımcının disiplinine bağlı seçilen bir oranla yer almalıdır.

  Gnosis (GNO) Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: Binance, Gate.io veya Kraken gibi borsaların herhangi birisinin web sitesine giriş yaparak üyelik oluşturun.
  • 2. Adım: Oluşturulan ücretsiz üyelik sonrası hesap aktifleştirme adımlarını takip edin.
  • 3. Adım: Hesabınızın aktif olması ardından para transferi gerçekleştirin.
  • 4. Adım: Üye olduğunuz borsanın kripto para alım ve satım menüsünü kullanarak GNO Coin satın alın.
  • 5. Adım: Bakiyeniz tutarınca satın aldığını GNO Coin’i dilerseniz donanım cüzdana çekerek orta ve uzun vadede güvenle muhafaza edebilirsiniz.

  Avantajları Neler?

  Gnosis (GNO) Coin avantajları şu şekildedir:

  • Tahmin pazarında önemli baskın bir konuma sahiptir.
  • Tahmin pazarında gösterdiği başarı nedeni ile bankacılık sektöründe kullanıma uygundur.
  • Farklı kullanıcıların kendi tahmin borsalarını oluşturmak için Gnosis kullanabilmesi, farklı tipte yatırımcılar için altcoin’e yatırım yapılabileceğini göstermektedir.

  Dezavantajları Neler?

  Gnosis (GNO) Coin dezavantajları şunlardır:

  • Fiyatının ATH değerine yakın teşkil etmesi, düzeltme riskinin yatırımcılar tarafından yüksek görülmesine yol açmaktadır.
  • Tahmin piyasasına bağlı olarak değerlendirilmesi, projeye ilk yatırım yapmak isteyen kripto para yatırımcılarının mesafeli davranmasına yol açmaktadır.

  Sonuç

  Önemi giderek artan tahmin piyasası için geliştirilen Gnosis projesi, yerel token olarak GNO Coin tercih etmiştir. GNO Coin tahmin piyasasının en dominant ismidir ve mevcut fiyatlamasının ATH seviyesine yakında seyretmesi, projeye olan ilgiyi göstermektedir. Uzmanlara göre portföylerde yer verilmesi gereken altcoin için düzeltmeler alım fırsatı olarak değerlendirilmelidir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle