Kripto Para

GMM fiyatını yüzde 400 yükselten ortaklık duyurusu!

  Metaverse projelerine olan ilgi son dönemde yeniden artmaya başladı. Meta ve Telefonica şirketleriyle ortak olan Gamium (GMM) projesi hızlı yükseldi. GMM fiyatı duyuru sonrası yüzde 400 arttı…

  Geçtiğimiz yıllarda Bitcoin (BTC) ve kripto paralara olan ilginin artması, bir dönem metaverse odaklı projeleri parlatmıştı. Giderek artan ilgiyle metaverse odaklı girişimler büyük ilgi görüyordu. Çok yüksek rakamda paraların döndüğü metaverse alanında uzun süredir kayıp yaşanıyordu.

  Son dönemde metaverse rallisinin yeniden başlayacağına dair sinyaller geldikçe bazı projeler önemli atılımlar yapmaya başladı. Metaverse projesi Gamium, Meta (META) ve telekominikasyon firması Telefonica (TEF) ile ortak oldu. Bu duyurunun ardından projenin yerel kripto para birimi GMM token fiyatı yüzde 400 oranında artış yaşadı.

  Gamnium’dan Dikkat Çeken Ortaklık Duyurusu

  Metaverse odaklı gelecek vaat eden projelerden biri olarak gösterilen Gamium, ortaklık duyurusunda şu ifadeleri kullandı: “Metaverse’nin geleceğini ortaya çıkarmaya yönelik güçlü taahhüdün bir parçası olarak Meta ve Telefónica, metaverse ve Web3 endüstrisindeki startup’ları güçlendirmeyi ve ölçeklendirmeyi amaçlayan ortak bir program geliştirdi.”

  Gamium’un bu ortak programda yer edineceğinin açıklanması, yerel token GMM fiyatına olumlu yansıdı. Web3 sektöründeki start up’lara yardım etmek ve ölçeklendirmek için başlatılan Metaverse Aktivasyon Programı büyük ilgi gördü. Gamium bu program kapsamında Meta ev Telefonica ile birlikte çalışacağını duyurdu. Sosyal medyada büyük ilgi gören duyuru sonrası GMM token fiyatındaki değişim dikkat çekti.

  GMM Token Fiyatı Yüzde 400 Sıçrama Yaptı

  Kripto para projeleri arasında metaverse çılgınlığının yeniden başlayacağını düşünen yatırımcılar gelecek vaat eden projelere yatırım yapmayı sürdürüyor. Son olarak ortaklık duyuran Gamium bu alanda büyük taleple karşılaştı. Kripto para piyasasında en değerli 502. altcoin projesi olan Gamium, son 24 saatte yüzde 400’e yakın bir sıçrama kaydetti. 

  Altcoin yatırımcıları Gamium gibi metaverse sektöründe gelecek vaat eden projeleri yakından takip etmeye devam ediyor. Öte yandan en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatında belirsizlik sürüyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle