Kripto Para

Flare Networks’un Cardano kararı bekleniyor

  2020 yılının sonunda XRP yükselişini önemli ölçüde destekleyen Flare Networks, Cardano ağı için karar aşamasında. Son dönemlerin popüler kripto para birimi Cardano’nun kendi ağı olan ADA ağına geçip geçemeyeceği ile ilgili henüz açıklama gelmedi. Bununla beraber Flare Networks topluluğunun gelişmeyi desteklediği biliniyor.

  Flare Networks ekibi Cardano’nun kendi ADA ağında desteklenip desteklenmeyeceği üzerine çalışma gerçekleştiriyor. F varlık olarak bilinen bu kripto paralar kendi ağları üzerinde Flare Networks tarafından üretiliyor. Flare ekibi daha önce XRP ve LTC gibi popüler para birimlerinin de desteklemişti. Flare ekibi 2020 yılının sonunda popüler kripto para XRP’nin ciddi bir yükseliş kaydetmesini sağlamıştı. XRP içinde 1:1 oranında airdrop yapacağını açıklayan ekip sayesinde airdrop tarihine kadar XRP fiyatı inanılmaz yükseliş kaydetmişti.

  XRP’yi desteklemesi ile daha görünür hale gelen Flare Networks ekibi şimdi ise Cardano için karar verme aşamasında. Topluluk merkezli karar veren bir platform olan Flare’in, Cardano’yu desteklemesi durumunda kripto paranın inanılmaz yükseliş göstermesi bekleniyor. Yapılan çalışma devam etmekle beraber ekibin kararı da merakla bekleniyor.

  Kullanıcılar Cardano’yu Flare ağında görmek istiyor

  Cardano’nun Flare ağına entegre olması ile ilgili karar aşamasında olan Flare ekibi, bu kararı verecek olan topluluk için Twitter üzerinden anket başlattı. Katılımcılar bu anket ise Cardano’yu Flare ağında görmek isteyip istemediklerini oyluyor. Referandumun sonucu henüz açıklanmamakla beraber katılımcıların büyük kısmı şimdiden evet cevabını verdi. Bugüne kadar oylama yapan katılımcıların yüzde 85’i Cardano’yu Flare ağında görmek istediklerini belirttiler.

  Yapılan anket ile ilgili sonuçlar henüz belli olmamakla beraber sonucun olumlu olması bekleniyor. Cardano son dönemlerde gösterdiği yükseliş ve gelişmelerle kripto para sektöründe en çok dikkat çeken birimler arasında yer almaya başladı.

  Entegrasyonun iki tarafa da yarar sağlayacağı düşünülüyor

  Cardano’nun ADA ağına geçmesinin iki taraf içinde avantaj sağlaması bekleniyor. Yapılacak entegrasyon ile Cardano’nun likitidesi artacak, katılımcılar daha fazla merkezsiz ağ ile protokole ulaşabilecek. Bununla beraber Flare kullanılarak geliştirilen uygulamalar da Cardano kullanıcılarına ulaşabilecek. Entegrasyon iki tarafın da gelişmesini sağlayacak.

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 ADA fiyatı %cardano+try% TL. Döviz cinsinden ise %cardano+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cardano fiyatı 24 saatte %cardano+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle