Kripto Para

Flare Network (FLR) airdrop müjdesi! Dağıtım tarihi belli oldu

  Kripto para yatırımcıları ve kullanıcılarının yakından takip ettiği Flare Network, yeni güncellemeler için harekete geçti. Uzun süredir beklenen EVM uyumlu ağ geliştirmesinin başlatılacağı tarih belli oldu…

  Flare Network mühendisleri, bir süredir beklenen EVM uyumlu blockchain olan Flare’in (FLR) geliştirilmesi için çalışmalar sürdürüyor. Ana ağda Flare kullanıcılarının uzun zamandır beklediği lansmanın Haziran ayının sonunda gerçekleştirileceği resmen açıklandı. Bu gelişmenin önümüzdeki aylarda FLR fiyatına da olumlu yansıması bekleniyor.

  Flare Network resmi internet sitesi ve sosyal medya hesabı üzerinden yapılan duyuruya göre Flare’in ana ağ operasyonunun başlatılmasına az bir zaman kaldı. Flare Network mühendisleri, bu sürenin kripto paraların güvenli bir şekilde dağıtımına izin vereceğinin de altını çizdi. FLR dağıtımının gerçekleşeceği kesin gün ve saat ise daha sonra açıklanacak.

  FLR Dağıtımı Açıklaması 

  Sosyal medya üzerinden kripto para yatırımcılarına yönelik yapılan resmi açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Flare dağıtımı, Flare Network yayınlandığında başlayacak. Ekip, bunun mümkün olan en kısa sürede güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için çalışıyor. Güvenlik testinin tamamlanmasına bağlıdır. Bunu en az ya da en çok 2-4 hafta içinde Haziran sonunda bekliyoruz.”

  Bu duyura göre FLR airdrop etkinliğinin kesin gün ve tarihi, güvenlik testinin son aşamalarının ne zaman tamamlandığına bağlı olarak netlik kazanacak. Bilindiği üzere altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği Flare (FLR) test ağı, Coston’un ikinci yinelemesinde kapsamlı testlerden geçiyor.

  Flare Ağındaki Geliştirmeler

  Daha önceden Flare Network ağı üzernde yaşanan Metamask senkronizasyonuyla ilgili sorunlar sebebiyle ana ağın ilk aşaması sonlandırıldı. Bu hamleyle birlikte Flare geliştiricileri, düğümleri Avalanche (AVAX) konsensüsünün v1.3.1 sürümüne güncellediler. Bu yüzden Flare ağları, önceki ana ağ yol haritasını takip etme yolunda ilerlemeye devam ediyor.

  Flare Network CEO’su Hugo Philion, bu konu hakkında yaptığı önceki açıklamasında, faaliyetlerin başlaması için hedef ay olarak 2021 yılının Mayıs ayını belirlemişti. Bu süreçte projenin araçları etrafında sağlam bir ekosistem oluşturduğu ve DeFi Flare Finance (DFLR), Bitrue tarafından desteklenen airdrop‘a sahip olduğu görüldü. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle