Kripto Para

BTC ve Flare Network entegrasyonu heyecan yarattı

  En büyük kripto para birimi Bitcoin ile Flare Network entegrasyonu kripto para basınında öne çıktı. Eğer BTC topluluğu onay verirse Bitcoin’in bir F varlığı olarak ağa girme şansı hayata geçmiş olacak…

  Flare Network (FLR) ekibi, lider kripto para birimi Bitcoin’in “Proof of Work” algoritmasından kurtulması için farklı bir yol önerdi. BTC’nin bir F varlığı olarak ağa girme şansı, kripto para topluluğunu heyecanlandırmaya yetti. Flare topluluğunun bu hamlesi, kripto para basınında geniş yankı buldu. 

  Flare topluluğundan bir kullanıcı, FLR akıllı sözleşmeler platformu tarafından Bitcoin (BTC) entegrasyonu olasılığını merak etti. Sosyal medya hesabı üzerinden Flare ekibine soru soran bu kullanıcı, entegrasyonun BTC için çok büyük bir fırsat olacağını öne sürdü. Flare ekibinden bu soruya yanıt gecikmedi. 

  Bitcoin’in F-Varlığı Olma İhtimali

  En büyük kripto para birimi Bitcoin destekçilerini heyecanlandıran bu soruya yanıt veren Flare ekibi, bu entegrasyonun mümkün olduğunu belirtti. Geliştiricilerin sosyal medya hesabından yaptıkları açıklamada şu ifadelere yer verildi: “BTC yönetişim yoluyla eklenebilir. Eklenmişse, Flare üzerinde BTC işlemi yapmak veya Flare’den XRP defterine güvenilir bir şekilde ihraç etmek, lightning için yararlı ve güvenilir bir alternatif olabilir.”

  BTC’nin bir F-varlığı olarak eklenme ihtimali, ekibin açıklamalarına göre yönetişim mekanizması tarafından onaylanmadan hayata geçemiyor. Bu yüzden Bitcoin topluluğunda oylama yapılması gerekecek. Geçmişte Flare Networks, Flare ağına eklenecek varlıkları seçmek için bazı topluluk odaklı anketler ile gündeme gelmişti. 

  Popüler Altcoinler Entegre Etti

  Kripto para dünyasının önde gelen popüler altcoin projeleri, Flare Network entegrasyonunu oylayıp kabul eden ağlar arasında yer aldı. Kullanıcılarının düzenlediği referandumlar sonucu, Litecoin (LTC) fork’u Dogecoin (DOGE) ve PoS tabanlı Ethereum (ETH) katili Cardano (ADA) tokenlerini entegre etti. 

  Eğer BTC topluluğu bu entegrasyon teklifini kabul ederse, FLR veya XRP Ledger üzerinde Bitcoin işlemi yapmak mümkün olabilecek. BTC için ilk ana akım ölçeklendirme çözümü olan Lightning Network uygun bir alternatif haline gelebilecek. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle