ADA milyarderlerin ilgisini çekmeye başladı

  Son dönemde bir miktar düşüş yaşasa da yükseliş trendini sürdüren Cardano (ADA) yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Finans dünyasının popüler ismi Mike Novogratz gündemine ADA’yı almasıyla dikkat çekti…

  Kripto para topluluğu tarafından da yakından takip edilen milyarder yatırımcı Mike Novogratz, gündemine Cardano (ADA) kripto para birimini aldığını açıkladı. Son dönemde yatırımcısının yüzünü güldüren ve inanılmaz bir yükseliş yakalayan ADA hakkında konuşan ünlü isim dikkatleri üzerine çekti. 

  2021 yılı başından beri Cardano fiyatındaki yüzde 500 oranındaki artış, Mike Novogratz dahil pek çok milyarder yatırımcının dikkatinden kaçmıyor. Özellikle son günlerde ADA fiyatı, 1.50 dolarlık kritik seviyeye kadar tırmandıktan sonra bir miktar duraklama yaşadı. Hızlı yükselişinden sonra satış baskısıyla karşılaşan ADA fiyatında güncel veriler %cardano+usd% dolar bandını gösteriyor.

  Mike Novogratz ADA Coin Hakkında Konuştu

  Kripto para dünyasının da tanınan isimlerinden ünlü milyarder Mike Novogratz, son konuşmasında Cardano’yu (ADA) gündemine aldı. Açıklamasında şu ana kadar hiç ADA alıp satmadığını söyleyen Mike Novogratz, buna rağmen şu anda kripto para birimine karşı çok ilgi duyduğunu itiraf etti.

  Twitter hesabı üzerinden Cardano (ADA) hakkında ne gibi uygulamaların geliştirildiğini ve bunları kullanan olup olmadığını soran Mike Novogratz’a pek çok ADA yatırımcısı yanıt verdi. Yatırımcılar ve kripto para kullanıcıları, ünlü milyardere ADA fiyatının neden bu kadar değerlendiğini tek tek açıkladı. Mike Novogratz’in gelen yorumlarında ardından ADA yatırımı yapacağı tahmin edildi. 

  Charles Hoskinson Yanıt Verdi

  Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan kripto para dünyasının isimlerinden Cardano kurucusu Charles Hoskinson da bu paylaşımlara kayıtsız kalmadı. Hoskinson açıklamasında milyarder yatırımcı Mike Novogratz’a Cardano ağı hakkında bilgi vermekten mutluluk duyacağını söyledi

  Sosyal medyada Mike Novogratz’ın ilgisini çekmek isteyen pek çok kripto para kullanıcısının Cardano ağı hakkında olumlu açıklamalar paylaştığı görüldü. Kripto para yatırımcılarının pek çoğu Cardano’yu diğer altcoinler arasında en merkeziyetsiz ve güvenli ağ olarak tanımlıyor. Ünlü milyarder Mike Novogratz’ın Cardano satın alıp almayacağı ise henüz netlik kazanmadı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle