Kripto Para

Binance Labs’ten 5 altcoin projesine destek

  Kripto para sektörünün en büyük borsası Binance’in proje geliştirme birimi Binance Labs 5 yeni destek duyurusuyla gündeme geldi. Dev borsanın desteklediği altcoin projeleri, yeni fırsatlar arayan yatırımcıların dikkatinden kaçmadı…

  Son dönemde adından sık sık söz ettiren Binance borsası, kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği şirketlerin başında geliyor. Dev borsaya bağlı risk sermayesi Binance Labs, sektördeki yenilikçi projelere kuluçka döneminde çeşitli destekler sunuyor. Kripto para dünyasındaki yeni ve fark yaratacak projelere erken dönemde yatırım yapmak isteyenler için Binance Labs duyuruları büyük önem taşıyor. 

  İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, risk sermayesi üzerinden 6 yeni altcoin projesine destek açıkladı. Binance Labs ile GoPlus ortaklığı bu alanda ilk dikkat çeken konu oldu. Daha güvenli bir Web3 ekosistemi oluşturmak için çok büyük boyutlu risk tespiti ile popüler blok zinciri ağlarını koruyan bu proje gelecek vaat ediyor. 

  Binance Labs Destekli Yeni Projeler 

  Şirketin yaptığı duyuruda Owl Protocol desteği de öne çıktı. NFT sektöründe sanatçılara yeni uygulamalar oluşturmasını kolaylaştıracak avantajlar sunan Owl Protocol, yeni yatırım fırsatları sunuyor. NFT sahiplerinin verilerini ve mülkiyet hakkını koruyan bu projeye Binance Labs risk sermayesi ekibinden tam destek geldi. 

  Gerçek zamanlı veri alımı için NFT ve DeFi API sağlayıcısı BlockVision portalı, Binance Labs tarafından desteklendi. Mükemmel kullanılabilirlik sunan BlockVision için aralık hibe başvurularının başlaması dikkatlerden kaçmadı. Dev borsanın bu projeye olan ilgisi diğer yatırımcıların da ilgisini çekti.

  Binance Labs Ortaklık Açıklaması 

  Binance Labs, finansal ürünleri kullanan merkeziyetsiz uygulama Ambit Finance projesine 4.5 milyon dolar yatırım yaptı. Ambit, BUSD tabanlı stablecoin oluşturarak BNB Chain kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunuyor. 

  Dev borsanın risk sermayesi kolu, Ultimate Champions isimli Web3 spor oyunu platformuna da 4 milyar dolar yatırım yapmasıyla dikkat çekti. Ultimate Champions kurucu ortağı Charlie Guillemot ortaklıkla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Binance Labs ile Web3 spor oyun ekosistemini yenileyip genişletmekten son derece mutluyuz. Ayrıca, BNB Chain’in oyunumuzun gelişebileceği sağlam platform olabileceğine inanıyoruz.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle