Kriptopara

Dogecoin Geleceği: DOGE 1 Dolar Olur mu?

  2021 senesinde birçok analist Dogecoin için tahminler yazdılar. Analistler Dogecoin’in piyasada daha etkili rolleri üstlenebileceğine inanıyorlar. Bu yazımızda kripto para yatırımcılarının merak ettiği Dogecoin 1 dolar olur mu sorusuna analistlerin tahminlerini kaynak alarak yanıt bulmaya çalışacağız.

  Dogecoin Geleceği

  Analistlerin ortak paydada buluştukları nokta Dogecoin’in 2021 senesinin ilk yarısını fiyat artışı yaparak kapatabileceği oldu. Analistler Dogecoin’in yakın geleceğinde başarıların yer alabileceğini düşünüyorlar. Diğer yandan 2021 sene sonunda Dogecoin’in fiyat çıtasını daha fazla yükseltebileceğini düşünüyorlar. 

  Analistler, Elon Musk’ın Dogecoin hakkında yaptığı paylaşımlar ardından 2021 senesinde Dogecoin imajının tamamen yön değiştirdiğinin altını çiziyorlar. Dogecoin’in artık bir espri unsuru olarak değil kayda değer bir altcoin olarak piyasada yer aldığını açıkladılar.

  Dogecoin 1 Dolar Olur mu?

  Analistlere göre Dogecoin 1 dolarlık fiyat hedefini 2021 senesi içinde yakalayabilir. Aayush Jindal, Credible Crypto ve pek çok diğer analist, Dogecoin’in 2021 ilk periyodu kapanırken 0.85 dolar ile 0.90 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini savunuyorlar. Diğer yandan 2021 senesi Temmuz ayı ardından Dogecoin’in 1 dolarlık fiyatı görebileceğini düşünüyorlar.

  Yükselmesini Sağlayabilecek Faktörler

  Analistler Dogecoin’in 2021 ikinci periyodunda 1 dolarlık fiyat değerine ulaşabileceği yönünde bir tahmin yapıyorlar. Bu tahmini yaparken birçok farklı faktörün onlara yön verdiğini belirttiler. Bu faktörler ise şöyledir:

  • 2021 senesinde Dogecoin Elon Musk tarafından çokça dile getirildi ve desteklendi. Ardından birden fazla ünlü isim Dogecoin alımı yaptıklarını açıkladılar. Analistler gündeme yansıyan olumlu haberlerin 2021 senesinde Dogecoin artış olasılığını desteklediğini belirtiyorlar.
  • Analistler 2021 senesinin ikinci yarısında BTC rallisi olabileceği yönünde bir tahmin yapıyorlar. Bu sırada BTC hareketinden en yüksek oranda etkilenebilecek altcoin’in Dogecoin olduğunu açıklıyorlar. Eğer BTC’ye yönelik tahminleri gerçekleşirse aynı anda Dogecoin’in 1 dolarlık fiyat değerinin tabloya gelebileceğini açıkladılar.

  Aayush Jindal Dogecoin Gelecek Tahmini

  Aayush Jindan Dogecoin’in 2021 senesi Temmuz ayı içinde 1 dolarlık fiyatı grafiğe yansıtabileceğini düşünüyor. 2021 senesi ilk yarısı kapanırken Dogecoin fiyatının 0.80 dolar ile 0.85 dolar bandı arasında şekillenebileceğini açıklıyor. Bu kapsamda Dogecoin için parlak bir geleceğin gündemde olabileceğini ifade etti.

  The Signalyst DOGE Geleceği Yorumu

  The Signalyst analistleri Doge Coin geliştiricilerinin 2021 senesinde birden faklı güncellemeden söz ettiklerini ifade ettiler. Analistler, yeni yanları ile avantajlar sunabilecek Dogecoin’in 2021 senesinde değerlenebileceğini açıkladılar. 

  Analistlere göre Dogecoin 2021 ilk bölümü kapanırken 0.80 dolar ile 0.85 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. Eğer bu başarı yakalanırsa 2021 sene sonunda fiyatın 1 dolar değerine hareket edebileceğini düşünüyorlar. 

  Cactus Tahmini

  Cactus Dogecoin’in 2021 yılının ikinci bölümünde 0.90 dolar ile 1 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyor. Analiste göre Dogecoin ilk periyodu ise 0.85 dolar fiyatına en yakın konumda kapatabilir. Bu tahminlerini yaparken Dogecoin’in yatırıma değer bir altcoin olduğunu, gelecekte değer kazanımlarını kaydedebileceğini belirtiyor.

  Credible Crypto DOGE İçin Ne Dedi?

  Credible Crypto, Dogecoin’in 1 dolarlık hedef fiyatı 2021 ikinci yarısında yakalayabileceğini tahmin etti. Analiste göre Dogecoin 2021 sene sonunda ve 2022 senesinde oldukça popüler bir imaja bürünebilir. Analist, 2021 senesinin birinci bölümü tamamlanırken Dogecoin fiyatının 0.75 dolar ile 0.80 dolar bandı arasında olabileceğini düşünüyor.  

  Sonuç: 2021'in İkinci Yarısı 1 Dolar Olabilir!

  Özellikle Elon Musk’ın twitleri ile tüm dünyada olay olan Dogecoin herkesin gündeminde. Analistler Dogecoin’in gelecekte önemli bir noktada olabileceğini düşünüyorlar. 1 dolarlık fiyatın 2021 senesi ikinci yarısında oluşabileceğini ifade ettiler.

  Ünlü isimlerin, markaların ve traderların desteğini alan Dogecoin’in gelecekte yatırımcılarına değer katabileceği yönünde tahminler gündemde öne çıkıyor. Ödeme aracı olarak daha fazla kullanılması ile bu kripto para gelecekte çok daha etkili olabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle