Kripto Para

Deneyimli analist uyardı: Bu altcoinler yükselecek!

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı ünlü anonim analist Pentoshi, son paylaşımında altcoin yatırımcılarına seslendi. Bazı altcoinlerde ayı piyasası içinde bile yükseliş rallisi yaşanacağını öne süren analist, altcoin yatırımcılarını son kez uyardı…

  Kripto para piyasası bir süredir konsolide olmaya devam ederken, son dönemde volatilite iyice arttı. En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatında 9 haftalık düşüş sonrası yeniden yükseliş sinyalleri görülse de haber akışı piyasayı olumsuz etkiledi. En büyük kripto para borsası Binance kaynaklı olumsuz haberler, piyasadaki toparlanma sinyallerine darbe vurdu.

  Binance borsasından gelen olumsu haberler sonrasında kripto para piyasası yeniden kırmızıya boyandı. Satışlar altcoinlerde hız kazanırken popüler kripto para analisti Pentoshi dikkat çekici açıklamalar yaptı. Bu zamana kadar özellikle altcoin dünyasında başarılı analizlerle tanınan Pentoshi son paylaşımında altcoin piyasasını değerlendirdi. 

  Sahte Altcoin Rallileri Yaşanacak 

  Pentoshi, sosyal medya hesabından yarım milyondan fazla takipçisine seslenirken, ayı piyasası yönünde yaşanacak tersi yönde hareketlerin yatırımcıyı şaşırtmaması gerektiğini vurguladı. Deneyimli analist, genel bir düşüş trendinde olmasına rağmen makro boyutta piyasayı şaşırtacak tersi yönde hareketlerin görülebileceği konusunda yatırımcılara uyarılarda bulundu. 

  Ünlü analist 3 gün veya 1 hafta içinde bazı altcoin projelerinde piyasayı şaşırtacak derecede yükseliş hareketlerinin gelebileceğini hatırlattı. Bu hareketin büyük hacimli borsalarda açılan short pozisyonları tasfiye etmek için yapılabileceğini söyleyen Pentoshi ilk olarak Solana (SOL) coine dikkat çekti. 

  SOL ve AVAX Coinlerde Ralli Beklentisi 

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği Pentoshi son paylaşımında SOL coine dikkat edilmesi gerektiğini söyledi. Deneyimli analist SOL coinde mevcut fiyattan yüzde 50 oranında bir artış yaşanabileceğini söyledi. Bununla birlikte kripto para piyasası genelinde düşüş sinyalleri devam ederken tersi yönde patlama yapabilecek bir diğer altcoin olarak Avalanche (AVAX) ismini öne attı. 

  Ethereum rakibi Avalanche (AVAX) ağında yaşanacak pozitif gelişmeler ile birlikte hızlı bir ralli başlayabilir. Deneyimli analistin bu beklentisi kripto para yatırımcıları arasında büyük heyecan yarattı. Ünlü analist, AVAX coin fiyatında da bu noktadan yüzde 38’e yakın oranda artış bekliyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle