Kriptopara

1INCH Coin Geleceği 2021, 2022, 2023 1INCH Alınır mı?

  1INCH Coin ani yükselişi ile kripto para yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başardı. Düzeltme süreci devam ederken 1INCH Coin geleceği ve satın alım için mevcut fiyatların değerlendirmesine ilişkin uzman görüşlerini yazımızda sizler için derledik.

  1INC Geleceği Ne Olur?

  1INCH Coin geleceğine yönelik yapılan değerlendirmelerde, yaşanan ani yükselişin 2021 yılı hedeflerinin üzerinde gerçekleştiği ifade edilmektedir. 2021 yılı bitmeden hedeflerin geride bırakılması ise yeni yıla ilişkin umutların artmasına yol açmaktadır. 2022 ve 2023 yılında 1INCH boğa koşusunun devam etmesi beklenirken, fiyatların 2023 yılına kadar 20 dolara ulaşabileceği öngörülmektedir.

  1INCH Coin Grafik Analizi

  1INCH Coin’de yaşanan son yükseliş hareketi ardından başlayan düzeltme hareketini yorumlayan anonim analistler, grafikte fiyatların sıkışmaya doğru ilerlediğini ifade etmekteler. Analistlere göre fiyatlar nizami bir üçgen formasyonunu takip ederek sıkışmaktadır. 1 saatlik periyotta sıkışma en net bir şekilde gözlemlenirken, üçgenin yukarı yönde kırılması halinde flama oluşabileceği yönünde görüş belirtilmektedir.

  Bu noktada kripto parada işlem hacmi yakından takip edilmeli, MACD ve RSI indikatörlerinin de desteği alınarak formasyon kırılımının hacimli bir şekilde gerçekleşmesi halinde satın alım kararı verilmelidir.

  Güncel durumda 1 1INCH fiyatı %1inch+try% TL. Döviz cinsinden ise %1inch+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, 1INCH Coin 24 saatte %1inch+yuzde%.

  1INCH Coin Alınır mı?

  1INCH Coin önceki işlem günlerinde yakaladığı yükseliş ivmesi ardından düzeltme sürecine girdi. Düzeltme sürecine giren altcoin’in fiyat hareketleri, anonim kripto para uzmanlarınca yeni bir yükseliş formasyonuna gerçekleştirecek şekilde devam ettiği belirtilmektedir. 1INCH Coin’e yeni yatırım yapacak yatırımcılar için uzmanlar, oluşan formasyonun yukarı yönlü kırılımına ilişkin teyidin gelmesi ardından harekete geçilmesi gerektiği konusunda uyarı paylaşmaktadırlar.

  Formasyonun aşağı kırması halinde ciddi bir zarar riski görülürken, kısa vade yerine orta ve uzun vadeli hedeflere yatırım yapmak isteyenler için 1INCH Coin satın alımı önerilmektedir.

  1INCH Coin Fiyat Tahminleri

  Önde gelen kripto para analistlerinin 1INCH Coin fiyat tahminleri, kısa vadede anonim uzmanlarca beklenen düzeltme hareketini doğrulamaktadır. Halihazırda 2021 yılı bitmeden hedeflerini aşan altcoin’e yönelik yapılan fiyat tahminleri, çift haneli dolar değerine yönelik yükselişin devam edeceği beklentilerini desteklemektedir.

  Alım için acele edilmemesi gerektiği noktasında görüş birliği bulunmaktadır. Yatırımcılar, teknik analiz sonuçlarını takip ederek 1INCH pozisyonlarını değiştirmeye yönelik işlem açmalıdırlar.

  Crypto News Z 1INCH Tahmini

  Crypot News Z analistleri; kullanılabilirlik, güvenlik ve işlevsellik sağlamak için belirli koşullar altında atamaların uygulanmasını 1INCH Coin fiyatının desteklenmesi ardındaki en büyük etken olarak görmektedirler. Analistlere göre geride bırakıldığımız saatlerde görülen ATH seviyesi, yeni trendin henüz başlangıcı olarak değerlendirilmelidir. 5 yıllık bir süreçte 1INCH Coin geleceğini olumlu değerlendiren analistler, her yönü ile beğendikleri altcoin’in 5 yıl sonunda fiyatını 59,86 dolara çıkartabileceğini ön görmektedirler.

  Wallet Investor 1INCH Coin Tahmini

  Wallet Investor analistleri, 1INCH Coin için teknik göstergelerim boğa koşusuna devam edileceğinin işaretini verdiğini belirtmektedirler. Gelecek yıl altcoin fiyatında yaklaşık %32’lik bir geri çekilme beklenirken, orta ve uzun vadede bu kayıpların telafi edilmesi ve yeni ATH seviyelerinin görülmesi yönünde beklentiler ifade edilmektedir.

  1 yıl içinde 10 dolar fiyat hedefinin görülmesi beklenmezken, 1 yılı aşan vadelerde ise 1INCH Coin fiyatının 20 dolara ulaşabileceği öngörülmektedir.

  Sonuç

  1INCH Coin market değerini artırma potansiyeline sahiptir. Uzmanların beklentilerini aşan yükseliş performansı ile dikkat çeken altcoin’de, grafik verilerini inceleyen anonim uzmanlar formasyon teyidinin gerçekleşmesinin beklenmesi gerektiğini düşünmektedirler. Teknik analiz değerlerinin takip edilerek yatırım yapılması gerektiği ifade edilen 1INCH Coin’de, gelecek yıllara ilişkin olumlu beklentiler hakimdir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle