Analist bu altcoin için uyardı: Sakın satmayın!

  İsabetli Bitcoin tahminleri ile kripto endüstrisinin yakından takip ettiği anonim kripto analisti DonAlt, son dönemin flaş ismi Litecoin hakkında görüşlerini paylaştı. LTC yatırımcılarına seslenen DonAlt, fiyatların hızla artacağı öngörüsünde bulunarak yatırımcılara coin’i satmamalarını söyledi!

  Bitcoin’in (BTC) 2022 yılındaki dip noktasını tahmin eden ender isimlerden olan DonAlt, bu kez son dönemin flaş altcoin’i için uyarıda bulundu. Litecoin (LTC) hakkındaki öngörüsünü paylaşan DonAlt, LTC fiyatlarının hızla artacağını söyledi!

  “Onu Satmak İstemiyorum”

  47 binden fazla YouTube abonesine yeni kripto strateji oturumunda konuşan DonAlt, en büyük kripto para biriminin yakın rakibi Litecoin hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Mevcut LTC trendini, “Bu, sahip olduğumuz en güçlü trendlerden biri” ifadeleri ile değerlendirdi.

  LTC’nin hareketini lider kripto para biriminin 17 bin dolardaki hareketine benzeten DonAlt, LTC’yi satmak istemediğini söyledi. Litecoin’in yükseleceğini düşünen DonAlt öngörüsünü, “Haftalık olarak baktığınızda, bu şey sadece yavaşça yukarı doğru yürüyor. Litecoin bunu haftalık zaman diliminde yapıyor. Onu satmak istemiyorum. Evet, istemiyorum. Elimde tutmak ve yavaşça yükseldiğini görmek istiyorum.” ifadeleri ile açıkladı.

  “Bunun Potansiyeli Var”

  LTC trendinin dikleştiğinin de altını çizen DonAlt, bu trendin aşağı yönlü riski de bulunduğunu söylerken yanılmaktan çekinmediğini belirtti. Litecoin’in 60 dolardayken verdiği 300 dolarlık hedefi hatırlatan DonAlt, popüler altcoin’in potansiyeli olduğunu, “Eğer yanılıyorsam yanılıyorumdur. Bunun potansiyeli var. Şimdi 100 dolardan işlem görüyor ve yavaşça 100 dolar seviyesine çıktı.” ifadeleri ile açıkladı.

  “Yükseliş İçin Çok Kısa Bir Süre Var”

  300 dolarlık LTC tahmini bulunan DonAlt, LTC’nin bu hedefe ulaşabilecek potansiyeli olduğunu düşünüyor. 100 dolardan yavaşça yükselişin devam edeceğini söyleyen popüler analistin hızlı yükseliş için tarih vererek herkesi heyecanlandırmayı başardı. Hareketin çok kısa sürede başlayacağını söyleyen DonAlt, “Bence sadece üç gün, dört gün gibi bir süre içinde hızla yükselmeye başlayabilir, illa ki buradan değil ama 100 dolar civarında biraz konseolide olursa üç ya da dört gün içinde 200 dolarda işlem görebilir.” İfadeleri ile öngörüsünü paylaştı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle