Ünlü analistten yapay zeka, meme ve DeFi altcoinleri tavsiyesi!

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği bir analist, kripto dünyasında trendleri takip etmek için hangi altcoinleri izlediğini açıkladı. Altcoin yatırımlarında trendlerin doğru takip edilmesi erken dönem yatırım avantajı sağlayabilir. Bu yüzden popüler analistin meme, yapay zeka ve DeFi sektörlerindeki altcoin tavsiyeleri dikkat çekti.

  Sosyal medyada adından sık sık söz ettiren anonim kripto para analisti Crypto Tony yine dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Özellikle altcoin yatırımcılarının radarındaki fenomen Twitter’daki 317 binden fazla takipçisine tavsiyeler verdi. Piyasada bazı altcoin projeleri hakkında konuşan analistin paylaşımı dikkat çekti.

  Crypto Tony’den Altcoin Tavsiyesi Geldi

  Tecrübeli altcoin analisti, piyasadaki 4 farklı altcoin ile 4 farklı sektör genelindeki trendleri takip ettiğini söyledi. Çeşitli sektörlerin performansını izlemek için sektöre liderlik eden dört farklı kripto para birimini açıkladı. Crypto Tony, meme token sektörü, yapay zeka sektörü, DeFi ve genel kripto sektörünü takip ederken kullandığı projeleri duyurdu.

  Crypto Tony yapay zeka projeleri için Ocean Protocol (OCEAN) altcoin projesini takip ediyor. Piyasadaki genel altcoin performansını izlemek için Ethereum (ETH) kullanıyor. Deneyimli analist merkeziyetsiz finans DeFi dünyasındaki trendleri görmek için Chainlink (LINK) projesini baz alıyor. Son olarak Dogecoin ile başlayan meme token akımında trendleri takip etmek için PepeCoin (PEPE) projesini yakından takip ediyor.

  Altcoin Performansları Dikkat Çekti

  Ünlü analistin bu açıklaması kripto para yatırımcıları arasında epey ses getirdi. Crypto Tony’nin açıkladığı altcoin varlıkları arasında OCEAN son 1 ayda neredeyse yüzde 21 değer kaybı yaşadı. Ethereum performansına bakıldığında ise geçen aya göre yüzde 1 civarında değerlenmiş görülüyor.

  LINK coin ise hemen hemen geçen ay ile aynı seviyede fiyatlanırken PEPE son 1 ayda yüzde 25 artış gösterdi. Tecrübeli altcoin analisti, piyasada yeni bir trend başlayıp başlamadığını görmek için öncelikle bu altcoinlere baktığını vurguladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle