cVault.finance (CORE) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

  Uzun süren yatay trend sonrası gelen yükseliş sinyalleri, CORE Coin’e olan yatırımcı ilgisini artırdı. Projenin detayları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen tüm okurlarımız, yazımızda yer verilen CORE Coin nedir, nereden ve nasıl alınır, cVault.finance artıları ve eksileri nelerdir sorularının yanıtlarına ulaşabilirler.

  cVault.finance (CORE) Coin Nedir?

  cVault.finance, kullanıcılarına çiftlik üretmek için kullanılabilecek deflasyonist bir yönetim belirteci sunan DeFi protokolüdür. CORE Coin, OxRevert ve X3 takma isimlerini kullanan iki anonim geliştirici tarafından Eylül 2020’de başlatılan projenin yerel kripto para birimidir. CORE Coin kullanıcılara oy hakkı tanıyan ve deflasyonist para birimi avantajlarından yararlanılmasını sağlayan ERC-20 belirtecidir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  cVault.finance, tamamen merkezi olmamayı hedeflemektedir. Bu hedefine yönelik olarak yeni likidite havuzlarının oluşturulması veya mevcut havuzların ortadan kaldırılması gibi tüm önemli protokol kararlarında çekirdek token sahiplerinin oylarına başvurmaktadır. Kendisini DeFi’ye en güçlü ve en çok dahil olan adlandırma ile tanımlayan cVault.finance teknik detaylarına https://cvault.finance adresi üzerinden erişebileceğiniz proje whitepaper’ından ulaşabilirsiniz.

  cVault.finance (CORE) Coin Yorum

  cVault.finance merkezi olmayan bir yapı hedeflemenin yanında deflasyonist bir yönetişim belirteci sunması ile dikkatleri üzerine çekmektedir. DeFi protokolü olarak öne çıksa da deflasyonist verime odaklanması, projeyi diğer DeFi protokollerinden ayırmaktadır. Platformun sürdürülebilirliğinin sağlanması adına geliştiriciler tarafından atılan Uniswap’tan likidite geri çekilmesini önleyici hamle de eklenince uzmanlar, projenin pek çok benzersiz özelliğine atıfta bulunarak izleme listelerine eklediklerini ifade etmektedirler.

  CORE Coin Geleceği

  cVault.finance farklı protokollerin aksine likidite sağlayıcılarını ödüllendirmek için yeni belirteç basmayarak deflasyonist bir yaklaşım benimsemektedir. Protokolde gerçekleştirilen ücret kesintilerinin %93 gibi bir oranı likidite sağlayıcılarına ödül olarak dağıtılmakta ve bu ödül için yeni belirteç basılmamaktadır. DeFi’de yaşanan gelişmeler doğrultusunda uzmanlar protokolün ayrıcalıklı özelliklerine de atıfta bulunarak, projenin gelecekte daha fazla yaygınlaşmasını beklediklerini ifade etmektedirler. Protokolün yaygınlaşması ile CORE Coin fiyatlarına olumlu anlamda etkileyecektir.

  cVault.finance (CORE) Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 CORE fiyatı %cvault-finance+try% TL. Döviz cinsinden ise %cvault-finance+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, cVault.finance Coin fiyatı 24 saatte %cvault-finance+yuzde%.

  cVault.finance (CORE) Token Nereden ve Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: Uniswap (V2), Gate.io Hotbit gibi CORE Token listelenen kripto para borsalarına web ya da mobil uygulama aracılığı ile ulaşın.
  • 2. Adım: Ulaştığınız kripto para borsasında KYC bilgilerinizi kullanarak ücretsiz hesap oluşturun.
  • 3. Adım: Hesabınızı aktifleştirmek için güvenlik seviyelerini tamamlayın.
  • 4. Adım: Hesabınıza para gönderin.
  • 5. Adım: Kripto para alım ve satım ekranını kullanarak CORE Token alış emrini borsaya iletin.

  Avantajları Neler?

  cVault.finance (CORE) Token avantajlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

  • Geliştiriciler tarafından benimsenen deflasyonist yapı, token fiyatlarının güçlü kalmasını sağlayabilir.
  • Likidite sağlayıcılar yönetişim kararlarına katılma yanında işlem ücretlerinin %93’ü ile ödüllendirilmektedirler.
  • Ödül ve teşviklerde yeni token basılmamaktadır.

  Dezavantajları Neler?

  cVault.finance (CORE) Token dezavantajlarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Fiyatlarda yaşanan şok geri çekilme, projeye yatırım yapmanın riskli olabileceği algısını güçlendirmiştir.
  • Çalınma riskine karşı CORE Coin’i güvenle saklamak için donanım cüzdan çözümlerinden yararlanılması gerekebilir.
  • Binance, KuCoin ya da OKEx gibi yüksek hacme sahip kripto para borsalarında listelenmemektedir.

  Sonuç

  cVault.finance (CORE) Token vaat ettiği merkeziyetsiz ve deflasyonist yapı hedefleri ile uzmanların dikkatlerini çeken protokoller arasında yer alır. Yeni token basımına izin verilmemesi ve işlem ücretlerinden likidite sağlayıcılara teşvik ödenmesi gibi önemli artılar, projenin gelişime açık olduğu düşüncesini güçlendirmektedir.

  Uzmanlar zamanla CORE Coin’in farklı kripto para borsalarında listelenerek daha fazla yatırımcıya ulaşabileceğini düşünmekte ve projenin artan kullanım oranının da token fiyatlarına olumlu katkı sağlayacağını düşünmektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle