CRAFT Coin Nedir, TaleCraft Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  Kripto piyasaların bir süredir takip listelerinde yer alan CRAFT, piyasa hareketleriyle bazı yatırımcıları endişelendirmesine rağmen ilgi görmektedir. GameFi projelerine güçlü yatırımların gelmesiyle toparlanma eğilimi gösteren CRAFT hakkında soru işaretleri de artmıştır. TaleCraft (CRAFT) Coin hakkında aklınıza takılan tüm soru işaretlerinin yanıtını yazımızdan bulabilirsiniz.

  TaleCraft (CRAFT) Coin Nedir?

  CRAFT Coin, TaleCraft’ın resmi simgesi, Felsefe Taşıdır. CRAFT, oyun içinde simyacı sandıklarının alınmasını veya TaleCraft Marketplace’te düşük ücretler üzerinden ticaret yapılmasını sağlayan bir sanal para birimidir. Ayrıca üretim ücretlerinin de tahsil edilmesini sağlayan bir oyun için dijital varlıktır.  

  CRAFT Projesi ve Whitepaper

  TaleCraft, Avalanche üzerinde inşa edilmiş bir Gaming NFT projesidir. Çeşitli el sanatları ile 4 element kartı ile NFT basarak söz konusu kartların piyasalarda satılmasının sağlanması hedeflenmektedir. 

  Oyna – kazan sisteminin etkin biçimde kullanılmasını hedefleyen proje, temelde bir kart oyunudur. Ancak haftalık olarak satılan Simyacı Sandıkları içinde verilecek bu 4 ana element, sınırlı sayıda olacağı için kendi içinde deflasyonist bir yapı da sunmaktadır. Her üretim için kullanılan kartlar yakılmaktadır. Oyun ve NFT üretimi için platform üzerinden kullanılacak CRAFT ise yatırım amacıyla da tercih edilebilecek resmi simge olarak geliştirilmiştir. Resmi bağlantı adresi üzerinden https://talecraft.io/  Whitepaper sayfasına erişim sağlayarak proje hakkında daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. 

  TaleCraft (CRAFT) Yorum

  Son yıllarda GameFI, NFT ve oyna – kazan sistemlerine sahip projelerin kendi platformları için geliştirdikleri ürünlerin yatırım aracı olarak tercih edilmesi dikkat çekmektedir. İlerleyen dönemde daha fazla bu tip projelere yatırım yapılması beklendiğini aktaran uzmanlar, büyük küçük yatırımcıların portföylerinde bu tip alternatif ürünlerin yer alması ve riskin paylaştırılmasını önermektedir.  

  TaleCraft (CRAFT) Geleceği

  Önümüzde 5 ila 10 yıl arasında daha sık karşılaşacağımız oyun temelli kripto projeleri, piyasalarda kendi ekosistemleri ile ticaret ve yatırım olanağı sağlayarak alternatif bir finans sistemi oluşturacaktır. CRAFT coin geleceği ise güçlü görünümü sayesinde bu projeler arasında dikkatleri çekmektedir. 2022 yılına beklentilerin üzerinde başlasa da piyasalarda görülen risk faktörü fiyatında uzun vadeli pozisyonda çelişkili bir grafik çizmektedir. 

  CRAFT Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: CRAFT’ı listeleyen Bybit, Gate.io, MEXC vb. borsalara girin.
  • 2. Adım: Mevcut hesabınıza giriş yapın ya da yeni hesap oluşturun. 
  • 3. Adım: İşlem sayfasını açın. 
  • 4. Adım: Tanımlı bakiyeye göre USDT, WAVAX vb. işlem çifti ile alın.
  • 5. Adım: Emirleri tanımlayın veya uzun vade için güvenli hesaplarda saklayın. 

  Avantajları Neler?

  TaleCraft (CRAFT) Coin avantajları şunlardır:

  • Kendi içinde deflasyonist yapıya sahiptir. 
  • Gaming NFT alanında yenilikler sunar. 
  • Oyun içi varlıklar dışında piyasalarda işlem yaptırır. 

  Dezavantajları Neler?

  TaleCraft (CRAFT) Coin dezavantajları şunlardır:

  • Benzer birçok oyun projesi arasında gücünü kaybedebilir. 
  • Sert düşüşler ve yükselişler risk teşkil etmektedir. 

  Sonuç Olarak

  Avalanche gibi güçlü bir sistemin üzerinde inşa edilen CRAFT, Gaming NFT Metaverse projesi olarak birçok proje ile iyi bir rekabet gücüne sahiptir. Ancak bu alanda görülen güçlü isimler projenin başarısında olumsuz bir etki yaratabilir. Yatırımcısına birçok dijital varlığın alınmasını ve işlem çiftleri ile büyük borsalarda işlem yapılmasını sağlayan CRAFT, bir süre daha takip edilmesi gereken varlıklar arasında gösterilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle