Kripto Para

Coinbase platformuna 3 yeni altcoini ekledi!

  Kripto para sektörünün önde gelen borsalarından ABD merkezli Coinbase, 3 yeni kripto para birimini platformuna eklediğini duyurdu. Üç yeni varlık için destek verdiğini açıklayan dev borsanın bu hamlesi, kripto para yatırımcılarında heyecanla karşılandı…

  Kripto para dünyasının önde gelen borsalarından biri olarak gösterilen Coinbase, 3 yeni varlık için destek verdiğini açıkladı. Coinbase borsasından yapılan açıklamada 3 yeni altcoin listelenerek platforma eklenirken dikkat çekici iddialar ortaya atıldı. İddialara göre ABD merkezli kripto para borsasının yakın zamanda listeleme planları arasında 16 altcoin daha bulunuyor. 

  Temmuz ayında yeni listeleme duyurularından birini daha yapan Coinbase borsası, web-2.0-to-3.0 köprüsü Mask Network (MASK) altcoinini desteklediğini açıkladı. Bunun yanı sıra, merkezsiz forum panosu Rally (RLY) ve merkezsiz finans (DeFi) varlığı Clover Finance (CLV) altcoinleri de borsaya eklendi.

  Varlık Sayısını Arttırıyor

  Bir önceki ayda Coinbase borsası üzerinden alım satıma açılan kripto para birimleri de dikkat çekmişti. Bunlar arasında çapraz platform protokolü BarnBridge (BOND), merkezsiz akış ağı Livepeer (LPT) ve Blockchain geliştirme ağı Quant (QNT) vardı. ABD merkezli kripto para borsası, daha fazla kripto para kullanıcısına hitap etmek için çalışmaları hızlandırdı.

  Geçtiğimiz aydan bu yana Coinbase platformunda listelenen popüler altcoin projeleri arasında spor hayranları katılım platformu Chiliz (CHZ) de yer alıyordu. Ayrıca Keep Network (KEEP) ve Dogecoin (DOGE) çatalı Shiba Inu (SHIB) da listelenen varlıklar kervanına katıldı. 

  Maksimum Sayıda Varlık Hedeflendi

  Coinbase CEO’su Brian Armstrong, kendisinin ve ekibinin önümüzdeki aylarda mümkün olduğu kadar çok varlığı listelemeye çalışacaklarını söylemesi dikkat çekmişti. Borsadan alınan listeleme kararının arkasında gelecek aylarda platforma eklenecek 16 yeni proje olduğu iddiaları ortaya atıldı. 

  Önümüzdeki haftalarda Coinbase borsasında listelenme ihtimali olan altcoin projeleri arasında; Aragon (ANT), Ampleforth (AMPL), Ocean Protocol (OCEAN), Theta Network (THETA) isimleri geçiyor. Bunlar dışında, Horizon (ZEN), Helium (HNT) ve Siacoin (SC) gibi kripto para birimleri de yer alıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle