Kriptopara

2022 Loom Network (LOOM) Coin Geleceği, 3 Tahmin

  2022 yılında da öne çıkmayı başaran etkili projelerden biri olan Loom Network, gelecek dönem hedefleriyle daha fazla kullanıcıya erişim sağlamayı planlıyor. Merkezi olmayan uygulamalar (dapp) ve diğer pek çok unsur için sağladığı çözümler uzmanlar tarafından kayda değer kabul edilmektedir. Analistlerin Loom Network (LOOM) hakkında genel görüşleri ve beklentilerini sizler için bir araya getirdik. Yazımızdan uzmanların Loom Network projesi hakkında görüşlerine ulaşabilirsiniz. 

  Loom Network (LOOM) Coin Geleceği

  Haziran 2018’de Loom SDK beta sürümünün herkese açık şekilde yayınlanmasının ardından 2022 yılına kadar farklı geliştirmeler ve sorunlara da çözümler sunulmuştur. Çok zincirli bir birlikte çalışma platformu olarak da yol haritasında yer verilen hedefler sadece 2022 yılı için değil, takip eden 2023, 2024, 2025, 2026 ve daha uzun vadede de benzer geliştirmeler ile çözüm üretmeyi hedeflemektedir. Genel hatlarıyla Loom Network (LOOM) projesinin gelecek hedefleri ise şu şekilde özetlenebilir:

  • Bitcoin, Ethereum, Binance Smart Chain ve tüm diğer büyük blok zincirlerle kusursuz entegrasyonlar sunmayı hedefler
  • Dapp’lerin geleceğe hazırlanmasına olanak tanıyan yeni çözümler geliştirecektir.
  • 2022 yılında belirsiz bir yapıda olan LOOM, uzun vade için daha pozitif bir piyasa beklentisi sunmaktadır.
  • 2022 sonrasında da Loom Network geliştirmeleri (update) devam edecektir.

  Loom Network (LOOM) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Piyasalarda yeniden harekete başlayarak dikkat çeken LOOM, mevcut görünümü itibariyle henüz tam bir düzeltme içine girmemiştir. Grafiğinde sezilen sert düşüş potansiyeli nedeniyle yatırımcısının son derece temkinli olarak işlem gerçekleştirmeleri önerilmektedir. Ani inişler ve çıkışların görüldüğü mevcut formasyon gelecek dönem için bazı ipuçlarını da vermektedir. Piyasalarda devam eden riskler nedeniyle analistlerin grafik değerlendirmelerinde de çelişkiler bulunuyor. Karmaşık seyrin bir süre daha devam etmesi beklenmektedir. 

  Loom Network (LOOM) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Loom Network, Ethereum, Binance Chain ve Tron gibi diğer büyük blok zincirlerine bağlı olarak çalışan, üretimde canlı bir çok zincirli birlikte çalışabilirlik platformudur. Loom Network, Ethereum’un üzerine inşa edilmiş ve geliştiricilerin büyük ölçekli merkezi olmayan uygulamaları çalıştırmasına izin veren bir hizmet platformudur. LOOM ise Loom Network’ün Proof of Stake belirtecidir.

  Dapp’lerin sadece bir kez Loom Network’ün Base Chain'ne dağıtımını yaparak ve mümkün olan en geniş kullanıcı tabanına ulaşarak Dapp geliştirilmesi ve geliştiricilerin işlerini büyütmesini sağlamak için çalışmaktadır. Ana ağı olan Basechain ise üretimde canlı, EVM uyumlu, denetlenmiş, test edilmiş ve 21’den fazla doğrulayıcı ve bireysel belirteç temsilcisi tarafından güvence altına alınmış bir birlikte çalışabilir bir DPoS blok zinciridir.

  Loom Network (LOOM) Kullanım Alanları Nelerdir?

  LOOM, Loom Network’ün ana ağı Basechain’i güvence altına almak için kullanılan bir PoS belirtecidir. DApp geliştiricilerinin dapp’lerini Basechain’de barındırmak için kullandıkları bir para birimidir. Loom Network ise büyük ölçekli merkezi olmayan uygulamaları çalıştırmaları için kullanılmaktadır. LOOM, Loom Network üzerindeki hizmetler için ödeme yapmak için kullanılan dijital token ve ERC – 20 standartlarında kullanılan bir Ethereum üzerine kurulu kripto para birimi olarak kullanılır. 

  Loom Network (LOOM) Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 LOOM fiyatı %loom-network+try% TL. Döviz cinsinden ise %loom-network+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Loom Network Coin fiyatı 24 saatte %loom-network+yuzde%.

  Loom Network (LOOM) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Merkezi olmayan uygulamaların gelecekte daha çok öne çıkacağı ve bu alandaki çözümlere de ihtiyaç duyulacağı için piyasalardaki beklentisi de pozitif bir eğilim göstermektedir. Piyasalar için olumlu bir beklenti yaratan Loom Network, gelişmiş özellikleri sayesinde daha çok öne çıkarılmıştır. Loom Network’e dapp’lerin nasıl kolayca dağıtılacağını ve pratik blok zinciri birlikte çalışabilirliği avantajlarından yararlanabileceğini çözen geliştiricilerin sayısının da artmasıyla güçlü bir yapıda olacaktır. 

  Loom Network (LOOM) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  Loom Network, farklı birçok özelliği ile son derece güvenli bir yapıdadır. Verimli blok zincirleri için zkLoom protokolü ile güvence altına alınmıştır. Ethereum ağında yer alması da ayrıca sözleşmeler için en popüler açık kaynaklı ağlardan biri olarak destek sunar. İkinci en büyük kripto para birimi tarafından da desteklenmektedir. zkLoom blok zinciri sayesinde ayrıca doğrulayıcılara güvenmek zorunda kalmadan, Ethereum tarafından sunulan güvenlik garantilerine güvenebilirler.

  Birinci sınıf güvenlik sağlayan Loom Network, Loom Base Chain ile dünyanın her yerinde bulunan 21’den fazla harici doğrulayıcıya sahip bir DPoS blok zinciridir. 247 milyondan fazla LOOM hissesine sahiptir. Öte yandan zincir blok zincir teknolojisi konusunda uzmanlaşmış ünlü güvenlik şirketi Trail of Bits tarafından denetlenmiştir. Proje arkasındaki ekip ise güven vermektedir.

  Loom Network (LOOM) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Loom Network, teknik detaylarıyla dapp’lerin geleceğe hazırlanmasını sağlar ve birçok yenilikçi çözüm ile piyasalarda öne çıkar. Projenin hedefleri ve mevcut sahip olduğu detayları ile birçok projeyi geride bıraktığı görülüyor. Loom Network projesinin öne çıkmasını sağlayan benzersiz başlıca özellikleri ise kısaca şunlardır:

  • Merkezi olmayan uygulamaların Ethereum ağında daha hızlı ve kolay bir şekilde ölçeklenmesini sağlar.
  • Ethereum, Binance Chain ve diğer büyük blok zincirlerine bağlı, üretimde canlı bir çok zincirli birlikte çalışabilir platformdur.
  • Kullanıcılar için gaz ücreti ödemenin 1 – 3 saniyelik onay sürelerinin ve her tür cüzdanı kullanarak her büyük blok zincirine otomatik olarak bağlanmayı sağlar.

  Loom Network (LOOM) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  Loom Network (LOOM) avantajlarından bazıları şunlardır:

  • Ölçeklendirme çözümü için beklemeye gerek kalmadan hemen üretime başlanabilir.
  • DPoS üzerinde çalışır ve ciddi gerçek dünya dapp’leri için hızlı onay süreleri ve yüksek işlem hacmini optimize eder.
  • İşlerin ışık hızınca ve sıfır maliyet ile yapılmasını sağlar.
  • Dapp’leri dakikalar içinde dağıtma fırsatı sağlar.

  Loom Network (LOOM) dezavantajları:

  • Rakip projelerin merkeziyetsiz teknolojilere olan ilginin artmasıyla daha güçlü bir yapı sunması mümkündür.
  • LOOM, piyasalarda riskli bir görünüme sahiptir.

  Loom Network (LOOM) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Loom Network (LOOM) dünyanın önde gelen küresel kripto para borsalarında yer almaktadır. LOOM listeleyen borsalardan bazıları şunlardır:

  • Binance
  • MEXC
  • XT
  • KuCoin
  • Huobi Global
  • Coinbase Exchange

  Loom Network (LOOM) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Analistlerin 2022 yılı ve sonrasına dair beklentileri ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkan bu tahminler LOOM yatırımının potansiyelini tespit etmek için önemlidir. Ancak piyasa riskleri çelişkili bir projeksiyonu ortaya koyar. Uzmanların LOOM fiyat tahmini ve hedefleri ise şöyle:

  • Price Prediction analistlerinin 2022 yılı ortalaması için beklentisi 0,058 dolardır. Gelecek 5 yıl için 0,35, 10 yılda ise 1.73 dolar hedefi görülmektedir.
  • Tech News Leader analistlerine göre 1 yılda fiyatı 0,092 dolar seviyesine kadar fiyatının yükselebileceği aktarılmıştır. 5 yılda ise 0,26 dolar hedefi görülüyor.
  • Wallet Investor uzmanların 2022 – 2023 dönemi için riskli bir yatırım olarak görmüştür. 0,0113 dolar seviyesinde aşağı yönlü değişim beklenmektedir.

  Sonuç

  Loom Network, Dapp’ler için önemli çözümler geliştirmeyi başarmıştır. Sahip olduğu bu özellik gelecek dönemde de birçok yönden öne çıkmasını sağlayacaktır. Uzun vadede daha pozitif bir eğilim gösterse de sonuç itibariyle kripto endüstrisindeki riskler açıkça görülmektedir. Bu yönden gelecek vaat etse de riskli bir yatırım aracıdır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle