Kripto Para

Coinbase ne kadar güvenli? Listelenen her varlık iyi mi?

  Son dönemde kripto para dünyasının en çok tercih edilen borsalarından biri olan Coinbase CEO’su Brian Armstrong yeni açıklamalar yaptı. Başarılı yönetici açıklamasında, kripto para ve varlık listelemeleri konusunda önemli ifadeler kullandı…

  ABD merkezli en büyük kripto para borsası olan Coinbase, kullanıcıları için yeni kripto para birimlerini listelemeye devam ediyor. Bu konuda açıklamalar yapan Coinbase CEO’su Brian Armstrong, amaçlarının her varlığı yasal olması halinde borsada listelemek olduğunu açıkladı.

  Coinbase borsasının kullanıcıları için yeni kripto para birimlerini nasıl listelediğini duyuran Armstrong, yasal varlıkları listelemeye devam edeceklerini belirtti. “Ancak Coinbase borsasında listelenen her varlığın da iyi olduğunu onayladığımız anlamına gelmez.” ifadelerini kullandı. Coinbase kullanıcılarının yakından takip ettiği açıklamalar kripto para basınında geniş yankı buldu.

  Coinbase Güvenlik ve Yasal Kriterleri

  Amaçlarının her varlığı yasal olduğu her yerde listelemek olduğunu hatırlatan Coinbase CEO’su Brian Armstrong, listeleme kriterleri dışında kalanlar hakkında şunları söyledi: “Bizim listeleme kriterlerimizin dışında kalanlar için herhangi bir fikir belirtmiyoruz. Varlıklardan bağımsız düşünüyoruz çünkü biz özgür piyasaya ve tüketicilerin kripto-ekonomi için seçim yapabilme hakkına inanıyoruz. En büyük inovasyona bu şekilde sahip olacağız.”

  Bir kripto para biriminin iyi olup olmadığının sadece Coinbase platformunda listelenmesi ile anlaşılamayacağına dikkat çeken Armstrong şunları ekledi: “Tüketicilere, varlıkların oranlarına ve geçmişlerine bakabilmeleri için araçlar sağlayarak, onların daha bilgili şekilde karar vermelerinin ve toplulukla fikirlerini paylaşmalarının önünü açacağız. Ancak genel manada, bir varlığın Coinbase’de listelenmiş olması onun çok iyi bir varlık olduğu anlamını taşımaz. İyi karar verin ve kendi araştırmanızı kendiniz yapın.”

  Daha İyi Bir Ekip Oluşturacak

  Her gün yeni çıkan ve kripto para piyasasına sürülen varlıklara ayak uydurmak için çok çalıştıklarını belirten CEO son olarak şunları söyledi: “Bu varlık ihraççılarıyla zamanında iletişim kurabilmek ve insanlara bu tür konularda anında yanıt verebilmek için çok daha iyi bir ekip oluşturmamız gerekiyor. Bu amaçla inşa etmeye, çalışmaya devam edelim.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle