Kriptopara

CELR Coin Yorum ve Tahminleri Geleceği Ne Olur 2021?

  2021’de etkili bir performans sergileyen CELR Coin hakkında akılları kurcalayan bir çok soru bulunuyor. Bunların başında ise elbette geleceğe yönelik fiyatlar yer alıyor. Bu yazımızda, CELR Coin analist tahminleri, geleceğe dair yorumlar, analistlerin aklındaki fiyat olasılıkları hakkında bilgiler sunacağız. 

  CELR Coin Yorumları ve Tahminleri

  Analistler CELR Coin yorumlarında, ilk yarı artış tahminlerini konu aldılar. Analistlere göre CELR Coin, 2021 senesi Mayıs ayı ortası genel piyasa değer kaybı ardından değer kazanımına geçebilir. Bu kapsamda CELR Coin’in 2021 Mayıs ayı sonunda 0.040 dolar ile 0.045 dolar bandı arasında fiyatlanabileceği tahmin edildi. Analistler CELR Coin’in hızlı alım-satım ve transfer işlemlerinde çokça tercih edilebileceğini, çünkü dakikalık işlem onaylarını sunduğunu açıklıyorlar. 

  CELR Coin Geleceği 2021 Geleceği Ne Olur?

  Analistlere göre CELR Coin’in yakın geleceğinde parlak bir tablo oluşabilir. 2021 senesi Mayıs ayı bitiminde CELR Coin fiyat artışına yönelik beklenti içinde olan analistler, ikinci değer kazanımını ise 2021 Temmuz ayında bekliyorlar.

  Analistler 2021 Temmuz’da CELR Coin’in 0.045 dolar ile 0.050 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini analiz sonuçlarına eklediler. Diğer yandan Ağustos ortasında fiyat gerilemesi, 2021 Kasım ayında ise 0.050 dolar ile 0.55 dolar bandı arasında fiyatlanma bekliyorlar.

  Analistler Ne Düşünüyor?

  Birçok analistin 2021 senesinde değer kazanımı bekledikleri CELR Coin hakkındaki analist tahminlerini sizler için bir araya getiriyoruz. İşte CELR Coin ile ilgili 2021 senesine yönelik yapılan tahminler ve fiyat beklentileri:

  Aayush Jindal CELR Coin Gelecek Tahmini

  Aayush Jindal CELR Coin’in 2021 yılı Haziran ayında değer kazanabileceğini tahmin etti. İlgili ayda CELR Coin fiyatının 0.40 dolar ile 0.45 dolar arasında yer alabileceğini belirtti. Diğer yandan CELR Coin’in Ağustos ardından yatırımcının ilgisini görecek ikinci değer kazanımını kayda alabileceğine inanıyor. Bu nokta için ise 0.55 dolar ile 0.58 dolar bandı arasında fiyat tahmini yaptı.

  Credible Crypto CELER Tahmini

  Credible Crypto, CELR Coin’in 2021 Mayıs ayını değer kazanımıyla kapatabileceğini düşünüyor. Analiste göre 0.040 dolarlık fiyata çıkış Mayıs ayı bitmeden kayda geçebilir. Analist, CELR Coin’in 2021 senesi Haziran sonunda ise 0.045 dolar ile 0.050 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini ardından düşüş trendi içine girebileceğini ifade etti.

  Coinliker Analistleri Ne Diyor?

  Coinliker analistleri CELR Coin için iki önemli analiz tahmini verdiler. Analistlere göre, CELR Coin 2021 ilk yarısını değer kazanımıyla tamamlayabilir ve sene sonuna en yakın dönemde ise rekor fiyatlar ilerleyebilir. Coinliker analistleri, CELR Coin fiyatının 2021 senesi Kasım ayında 0.065 dolar ile 0.070 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyorlar.

  CoinSwitch Yorumu

  Coinswitch analistlerine göre, CELR Coin 2021 senesi Haziran ayı içinde 0.040 dolar ile 0.045 dolar bandına yükselebilir. Diğer yandan, sene sonunda ise 0.065 dolar bandının üzerinde fiyatlanabilir. Bu kapsamda tahminler değer kazanımı yönünden geldi.

  Analistler Neden Fiyat Artışı Olabilir Diyor?

  CELR Coin’in hem 2021 senesi ilk yarısı içinde hem de ikinci yarısı içinde değerleneceği yönünde analist tahminleri geldi. Analistler bu analiz sonuçlarını verirken sebepleri de gündeme taşıyorlar. Analistlere göre CELR Coin, yatırımcıların Ethereum ağında şikayetçi oldukları işlem ücretleri için bir çözüm sunuyor. 

  Akıllı sözleşmeler ile güvenli işlem yapmak isteyen yatırımcılar Ethereum ağında artık daha fazla masraf ödemek zorunda kalıyorlar. Hatta analistler 2021 Mayıs ayında ETH madencilerinin gelir kazanımında rekor seviyeye ulaştıklarını açıkladılar. CELR Coin ile akıllı sözleşmeleri devreye sokarken Ethereum işlem ücretlerinden 100 kat daha düşük masraf ödeniyor. Analistler bu durumun 2021’de birçok yatırımcıyı CELR Coin işlemlerine çekebileceğini ve fiyatın artışa gidebileceğini açıkladılar.

  Sonuç

  CELR Coin akıllı kontraklar ile çalışan ve düşük işlem masrafı sunarak Ethereum’a alternatif olan bir kripto para birimidir. Hız, sınır ötesine transfer, ETH’den 100 kat düşük işlem ücreti ve 2 katmanlı ölçeklendirilebilir model sunan CELR Coin’in gelecekte değer kazanması bekleniyor. Eğer, analistlerin fiyat tahminlerini grafiğe alırsa, yatırımcılarına etkili kar elde etme fırsatını sunabileceğe benziyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle