Celer Network (CELR) Nedir? Neler Sunuluyor?

  Analistlerin yatırımcılara, emirlerde hızlı onay alma, yüksek ölçeklendirilebilirlik gibi fırsatlar sunduğunu belirttikleri CELR Coin nasıl alınır, avantajları, dezavantajları ne gibi sorulara bu yazımızda yanıt arayacağız. 

  Celer Network (CELR) Nedir?

  Celer Network (CELR), merkeziyetsiz uygulamalar için ölçeklendirme işlemini sağlayacak olan protokoldür. Celer Network (CELR) Coin Blockhain uygulamalarını oluşturmak amacıyla Celer Network ağında işlem yapabilmeyi sağlayan kripto para birimdir. CELR Coin, Blockchain’in daha fazla kitle tarafından benimsenmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir altcoindir. 

  Celer Network (CELR) Yorum

  Analistlerin yorumlarına bakıldığında Celer Network (CELR) Coin hem geliştiricilere hem de bireysel yatırımcılara hitap eden bir altcoin olarak tanımlanıyor. Analistler ve yatırımcılar CELR Coin’in Celer Network üzerinden aldığı güçle yükseldiğini belirtiyorlar. Özellikle akıllı kontratlar ile işlemlerde hızlı sonuçları doğurması yatırımcının dikkatini çekiyor.

  Analistler yorumlarından kripto para borsasında saniyelik gecikmeyle oyuna dahil olmak için en ideal altcoin’in CELR Coin olduğunu belirtiyorlar. Ölçeklendirilebilirlik açısından önde olan ağ gücü sayesinden, fiyatların anlık değişiminden etkilenmeden en kısa sürede işlem onayı alınabildiği aktarılıyor.

  CELR Geleceği

  Celer Network (CELR) Coin, Aayush Jindal ve Kaleo gibi analistler tarafından gelecekte güç kazanması beklenen kripto para birimleri arasında yer alıyor. Analistler onun 2021 yılı ilk yarısını fiyat düşüşüyle kapatacağını belirtiyorlar. Yakın geleceğinde değer kaybı olan CELR Coin’in 2021 ikinci yarısında ise fiyat yükselişine geçeceği açıklanıyor.

  Analistler CELR Coin’in 2021 yılı ikinci bölümünde 0,085 dolar düzeyinin üzerinde konumlanacağını aktarıyorlar. İlk yarısı sonunda ise hem BTC hem de ETH fiyat düşüşleri ardından CELR Coin’in 0.079 dolar bandına ineceği düşünülüyor. Orta vade ardından ise geleceğinin parlak olacağı vurgulanıyor.

  Celer Network Fiyatı

  Anlık olarak edinilen bilgilere göre 1 CELR coin fiyatı %celer-network+try% TL. Döviz cinsinden ise %celer-network+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Celer Network fiyatı 24 saatte %celer-network+yuzde%.

  CELR Coin ve stablecoin olmayan diğer tüm kripto paraların fiyatları, piyasa volatilitesine bağlı her an değişebilir. Bu yüzden anlık fiyat takibiyle alım-satım yapılmalıdır.

  Celer Network (CELR) Nasıl Alınır?

  Celer Network (CELR) almak için internet yoluyla Binance, OKEx, CoinDCX, WazirX, Gate.io, AscendEX, DigiFinex, BKEX, Bitay, Uniswap kripto para borsası platformlarından tercih edilene erişim gerçekleştirilmelidir. Platform ana sayfasından ise “yeni kayıt ol“ sekmesine giriş yapılmalıdır. Bu alanda gelen tabloya kimlik ve e-posta bilgileri girilip, onay verilir.

  Hesap açılışının bu yolla tamamlanması ardından erişilen sayfa üzerinden “para yatır“ işlem sekmesine tıklanır. Bu bölümde kredi kartından ve ya banka hesabından, kripto para hesabına para transferi yapılır. Yeni açılan pencereden “kripto para al“ sekmesine tıklanır. Burada ekrana gelen tablonun ilk boşluğundan CELR kripto para birimi seçilip, ardından alınacak miktar belirlenir. Tablo altından “al“ komutu seçilerek satın alma emri tanımlanır. Alınan CELR Coin miktarı hesaba yansır.

  Avantajlar Neler?

  CELR Coin, likidite düzeyleri farklı birçok borsada yer alıyor. Bu yüzden onu farklı borsalarda farklı fiyat değerlerinde görmek mümkündür. Bu durum kişiye seri alım satımlara, fiyatın düşük olduğu borsadan alma ve fiyatın yüksek olduğu borsada satma fırsatını sunar.

  Diğer bir avantajı ise hem alım-satım’da hem de cüzdanlar arası transferde yüksek hızı sunmasıdır. İşlem onayında hız yatırımcıya borsada bulduğu en ideal fiyatı kaybetmeden, fiyat değişimine uğramadan emir onayını alma avantajı sunar.

  Dezavantajları Ne?

  CELR Coin dezavantajı Bitcoin fiyat hareketlerinden yüksek oranda etkilenmesidir. Eğer Bitcoin’de sert bir düşüş yaşanırsa CELR Coin fiyatlarının da piyasanın genel havası ile düştüğü görülüyor. Bu durum fiyat oynaklığını arttırıyor. Fiyat oynaklığı ise anlık fiyat takibinin önemini yükseltiyor.

  Diğer bir dezavantaj, kripto para hesabına bağlı sanal cüzdanda kripto para borsasına gelebilecek saldırı risklerinin altında olmasıdır. Bu yüzden bakiyenin bir kısmının donanım ve ya masaüstü cüzdanda saklanması tercih edilir.

  CELR Coin Kullanıcılara Neler Sunuyor?

  CELR Coin kullanıcılara, yavaş yapıya sahip olan dApp’leri çarpıcı bir şekilde onbin kat daha yüksek hızla kullanma deneyimini sunar. Yatırımcılar dApp ödemeleri yaparken bu hızın etkisi ile gecikmesiz işlem yapabilirler. Diğer yandan kripto para borsalarında alım-satım anında emirlerinin oldukça hızlı onay aldığına şahit olurlar.

  Milisaniyelik işlemlere imkan sunan CELR Coin kullanıcılara kripto borsa oyununa bir adım önde başlama imkanını sunar. Kullanıcılar sadece kripto para borsasında değil belirli oyunlarda, dikkat çeken kriptografik pazarlarda, CELR Coin ile dijital varlık satın alma ve işlem yapma adımlarını izleyebilirler. CELR Coin yatırımcıya merkeziyetsiz geniş bir dünyanın kapısını açar. 

  CELR Coin Geliştiricilere Neler Sunar?

  CELR Coin geliştiricilere, Celer yazılım geliştirme kitini kazandırır. CELR Coin ödemeler ile yararlanılan geliştirici kit sayesinde yazılımcılar her seferinde yeni bir yazılım dili öğrenmek zorunda kalmadan uygulama tasarlarlar. İOS, Web ve Android platformların tümünde bu kitle işlem yapılabilir.

  Bir geliştirici akıllı kontrakt dillerini sürekli öğrenmek zorunda kalmazken, CELR Coin sayesinde dApp’leri Celer’ı uyumlu hale getirmek için yüksek performans sergilemek zorunda kalmaz. Minimum düzeyde çaba sarf edilerek bu işlem yapılır. Blok zincir uygulamaları oluştururken takılma problemi CELR Coin ile yapılan işlemlerde tamamen ortadan kalkar.

  Sonuç

  Celer Network’un yüksek ölçeklendirilebilir yapısı sayesinde büyük avantajları hem kullanıcılara hem de geliştiricilere sunan bir altcoin’dir. 2021 ilk yarısı sonunda değer kaybı yaşaması ardından 2021 ikinci yarısında fiyat artışına girmesi bekleniyor. CELR Coin’in ilerleyen süreçte nasıl bir imajı devam ettireceğini birlikte göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle