BTC yükselirken yeni hedef belli oldu! Ünlü analist bu seviyeye dikkat çekti

  En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatında yükseliş sinyalleri takip ediliyor. Yatırımcıların yüzünü güldüren gelişmede BTC fiyatı 31 bin doların üzerine çıktı. Deneyimli kripto para analisti Katie Stockton, Bitcoin’de beklediği en güncel hedef seviyeyi açıkladı.

  Kripto para piyasası temmuz ayına hareketli başladı. Bitcoin, Haziran ayındaki sert düşüşün ardından toparlanma sinyalleri veriyor. Finans dünyasında popüler teknik analiz firmalarından biri olan Fairlead Strategies’in kurucusu ve yöneticisi Katie Stockton’dan yeni açıklamalar geldi. CNBC’ye konuşan ünlü analist, Bitcoin hakkında olumlu beklentiler içinde olduğunu söyledi.

  Stockton, en büyük kripto paranın 25 bin dolar seviyesinde destek bulduğunu ve teknik analize göre geri sıçramaya başladığını vurguladı. Yeni bir boğa hareketine başlayan BTC yatırımcıların da yüzünü güldürmeye başladı. Lider kripto para birimi, Salı gününde 31 bin dolar seviyesinin üzerine çıktı. Bu gelişmeyle birlikte ünlü analistin yeni fiyat hedefi belli oldu.

  BTC Fiyatı 36 Bin Doları Görebilir

  Fairlead Strategies’in kurucusu Katie Stockton, BTC fiyatında yeni beklediği seviyeyi açıkladı: “Son yükselişin ardından yaptığımız tahminlere göre Bitcoin’de 36 bin dolar seviyesine yükselmek için alan olabilir.” Deneyimli analist, hisse senedi piyasalarındaki benzer bir yükselişten önce BTC’de meydana gelen son düşüşü bu potansiyel yükselişin önemli bir göstergesi olarak nitelendirdi.

  BTC ve Nasdaq Birlikte Yükseliyor

  Piyasalardaki boğa sinyallerini değerlendiren Stockton, hem BTC hem de hisse senetlerindeki yükselişin habercisi olduğunu belirttiği volatilite endeksindeki düşüşe dikkat çekti. CNBC kanalında canlı yayına katılan ünlü analist, hisse senedi piyasasındaki performansları göz önünde bulundurarak BTC ve Nasdaq arasındaki korelasyonu hatırlattı.

  Öte yandan kripto para piyasasında olumlu hava estiren spot BTC ETF başvurularının onaylanacağı yönündeki kamuoyu görüşü güç kazanıyor. BlackRock’ın Bitcoin Spot ETF’ini düzenleyip yeniden başvuru yapmasının ardından yükseliş rallisi dikkat çekti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle