Kripto Para

Bu hafta takip edilecek önemli altcoin gelişmeleri

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ile bazı önde gelen altcoinler 8 Mart tarihi itibarıyla haftaya değer kazanarak başladı. Hafta boyunca fiyatında önemli değişiklikler görülebilecek altcoinler ve gelişmeler yakından takip ediliyor…

  NEM (XEM) kripto para birimi özellikle altcoin yatırımcılarının bu hafta radarına takılan dijital varlıklardan biri olarak öne çıkıyor. 15 Mart tarihinde yayınlanacağı açıklanan Symbol güncellemesi için 12 Mart tarihinde yatırımcıların cüzdanlarından snapshot (cüzdan görüntüsü) alınacak. Bu gelişme altcoin yatırımcılarının da takibinde olacak.

  NEM (XEM) kripto para birimine sahip yatırımcılar, 12 Mart gününde cüzdanlarında bulunan her 1 XEM için 1 adet XYM sahibi olabilecek. Symbol tokenları, kullanıcıların Opt-in işlemlerinde belirttiği adreslere transfer edilecek. NEM cüzdanlarından yapılacak bu işlemler önde gelen kripto para borsaları olan Binance, Upbit ve Huobi gibi borsalardan destek görüyor.

  Önemli Altcoin Gelişmeleri Takip Edilecek

  Polkadot (DOT) geliştiricleri, henüz net bir tarihi belli olmasa da bu hafta içinde chain’in yeniden başlatacağını duyurdu. Ekibin bu çalışması sırasında Polkadot (DOT) ağında iyileştirmeler yapılacak. Chain yeniden başlatılınca, sayı 200’e ulaşana kadar günde 20 adet validatör eklemesi gerçekleşecek. Öte yandan Perşembe günü Polkadot (DOT) Ledger entegrasyonu hakkında topluluğa Ask Me Anything etkinliği yapılacak.

  Theta Network (THETA) geçen hafta yayınladığı güncellemesini 11 Mart gününde TSİ: 06:00’dan sonra aktif edecek. Ağda dağıtılacak TFUEL ödüllerini kazanmak isteyen düğüm operatörleri bu gelişmeyi yakından izleyecek. Güncellenen sistemde Theta’nın kullandığı proof of stake konsensüs mekanizmasına etki edilmeyecek.

  Fiyatları Etkileyebilecek Altcoin Güncellemeleri

  8 Mart Pazartesi TSİ: 16:00’dan itibaren Tron Century Mining etkinliği başlatacağını açıklayan Tron (TRX), bu etkinliğin 7 Haziran 2021’de sonlanacağını duyurdu. Tron ekibi, kripto para kullanıcılarına 1 stake edip 5 kazanma imkanı sunacaklarını söylüyor. Stake etkinliğine katılmak isteyen yatırımcıların gerekli şartları sağlaması önem taşıyor.

  Son olarak Avalanche (AVAX) ekibi merkeziyetsiz finans (DeFi), topluluğu için yeni bir Ask Me Anything etkinliği düzenleyecek. Telegram’da gerçekleştirilen bu etkinliğe kripto para dünyasının çok önemli isimleri de katılacak. Bu etkinlikte projenin geleceği hakkında önemli bilgiler paylaşılacak.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle