Kripto Para

Binance CEO’su gelecek planları açıkladı!

  Kripto para dünyasının işlem hacmine göre en büyük borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao yeni açıklamalarda bulundu. Son 4 yıllık sürede pek çok büyük işe imza attıklarını söyleyen CZ, “Her şey daha yeni başlıyor” dedi…

  Kripto para sektöründe son dönemde pek çok ülkenin regülasyon baskılarıyla karşılaşan Binance borsası, hala popülerliğini sürdürüyor. İşlem hacmine göre sektörün en büyük kripto para borsası olan Binance CEO’su Changpeng Zhao, bu konuyla ilgili önemli açıklamalar yaptı. CZ, “Her şey daha yeni başlıyor.” diyerek borsa kullanıcılarını heyecanlandırdı.

  Dünyada yoğun bir şekilde kullanılmaya devam eden Binance borsasının kurucusu, tüm zorluklara rağmen 4 yıllık sürede büyük işler ortaya koyduklarını söyledi. Her şeyin yeni başladığını vurgulayan CZ, “Regülasyonlara uymamız ile birlikte önümüzde yepyeni bir dönem bizleri bekliyor” şeklinde konuştu. 

  Binance’ın 4 Yıldaki Başarılı İşleri

  Twitter hesabından uzun bir flood paylaşan Binance CEO’su Changpeng Zhao, borsanın geçmişini değerlendirirken gelecek planlarından da bahsetti. CZ, bu süreçte varmayı hedefledikleri noktaların çoğuna ulaştıklarını söyledi. Ünlü ismin yanlarına “tik işareti” koyduğu hedeflerini şu şekilde sıraladı:

  “Spot işlemler, Kaldıraçlı işlemler, Vadeliler, Anonim şekilde anlık değişim, Merkeziyetsiz (zincir üstü) değişim ve daha fazlası… Her zaman uluslararası çapta olduk ve kendimizi hep ulaşılabilir kıldık.” Bu açıklamaları yapan CZ kripto para topluluğundan büyük ilg gördü. 

  Binance Gelecek Planları

  Binance kripto para borsası bu güne kadar toplamda 100 milyon Binance Coin (BNB) yakımı gerçekleştirdi. Borsanın gelecek planları arasında en büyük hedefi BNB yakım etkinliklerine belirli aralıklarla devam etmek geliyor. Binance borsası, geriye 100 milyon BNB bırakana kadar yakım işlemlerine aralıklı olarak devam edecek. 

  Bu konuda açıklamalarda bulunan Binance borsasının kurucusu CZ, sözlerine şu şekilde devam etti: “Bir merkeziyetsiz borsa kuruldu. (Hala süper-popüler olmasa da). Daha sonra da içinde birçok merkeziyetsiz borsanın olduğu Binance Smart Chain kuruldu. Risklerle başa çıkmak hiçbir zaman kolay olmadı. Şu anda hala başlangıç aşamasındayız. Uyum ve regülasyonları benimsediğimiz şu dönemde bizi yepyeni bir dönem bekliyor.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle