Bitcoin için 50 bin tahmini yapan yatırımcı tarih verdi

  Eski Goldman Sachs yöneticisi ve Real Vision CEO’su Raoul Pal, kripto para sektöründe yine gündeme gelmeyi başardı. Daha önce BTC fiyatının 50 bin dolar olacağını söyleyen Pal, bunun gerçekleşeceği tarihi de söyledi…

  Bitcoin (BTC) son dönemde kayıplarını telafi etmeyle meşgul olsa da Raoul Pal gibi popüler yatırımcılar Bitcoin’in hızla yükseleceğini düşünüyor. Eski Goldman Sachs yöneticisi ve Real Vision CEO’su Raoul Pal, lider kripto para biriminin şubat ayında büyük bir ralliye başlayacağını kaydetti. 

  Bitcoin Fiyatında 50 Bin Dolar Seviyesi

  ABD Başkanı Joe Biden yönetiminin kripto para piyasalarına nasıl yaklaşacağına dair spekülasyonları da değerlendiren ünlü yatırımcı, açıklamalarıyla yine dikkatleri üzerine çekti. Bitcoin ağında double spending (çift harcama) yapıldığına dair yanlış iddiaların ortaya atılması da BTC fiyatında geri çekilmeye neden olmuştu. Ünlü isim tüm bu gelişmeleri ve belirsizlikleri değerlendirerek Bitcoin fiyatı hakkında tahminini yineledi. 

  Real Vision CEO’su Raoul Pal, Bitcoin’in bir süredir yaşadığı konsolidasyon döneminden sonra yeni bir rekora imza atabileceğini açıkladı. Bu rekora koşmaya hazır olacağını düşünen Pal’in açıklamaları şu şekilde: “BTC, FUD duvarına tırmanmaya hazırlanıyor gibi görünüyor. Olumlu bir hava ve güzel bir takoz, Mart ayına kadar 50.000 dolara ulaşması için iyi bir şans veriyor. Bakalım…”

  “Şubat Ayında Bitcoin Rallisi Başlayabilir”

  Şu ana kadar hem Bitcoin’e hem de Ethereum’a yüklü miktarda yatırım yapan Pal, portföyüne 10 adet ek altcoin ilave edeceğini belirtiyor. Portföyünün %5’ini daha küçük kripto paralara ayıran Raoul, yeni yatırımlarını halka açmayı planlamadığını ifade etti. Kripto para dünyasının tanınan isimlerinden eski Goldman Sachs yöneticisi ve Real Vision CEO’su Raoul Pal’in bu açıklamaları heyecan yarattı.

  Sahip olduğu 10 altcoin yatırımı hakkında hiçbir açıklama yapmayacağını belirten Pal şunları söyledi: “Hepinizin benim 10 altcoin seçimimi duymak istediğinizi biliyorum ama bunu açıklamayacağım. Harika bir analiz olduğu için değil (aslında eşit ağırlıkta bir sepet), sadece daha az likit şeyler pompalıyormuş gibi görünmek istemediğim için. İçinde gerçekten de olağan şeyler var.”

   

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle