Popüler analistten patlamaya hazır altcoin tavsiyesi

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği popüler analist Coin Burreau, takipçilerine verdiği tavsiyelerle gündeme geliyor. Altcoin yatırımcılarının gözdesi olan analist Elrond (EGLD) tavsiyesiyle dikkat çekti…

  Son dönemde lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) kripto para piyasasındaki dominansının düşmesiyle birlikte altcoin mevsimi başladı. Önde gelen altcoin projelerinde ciddi oranda fiyat artışları yaşanırken, yatırımcılar da daha fazla kazanç sağlayabilmek için analistlerin görüşlerine ilgi gösteriyor. Popüler analist Coin Burreau, altcoin yatırımcılarına önemli tavsiyelerde bulunmaya devam ediyor.

  Son dönemde ciddi oranda bir artış gösteren altcoin projesine dikkat çeken kripto para uzmanı, altcoin yatırımcılarına yeni tavsiyeler verdi. Analistin yaklaşık 650 bin takipçili Youtube hesabından yaptığı paylaşımda öne çıkardığı kripto para projesi Elrond (EGLD) oldu. Analist bu blockchain ağının benzersiz bir kripto para birimi ağı oluşturmak için BTC, ETH ve yeni nesil merkezi olmayan platformların benzersiz özelliklerini birleştirdiğini söyledi.

  Altcoin Yatırımcılarına EGLD Tavsiyesi

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analist, önde gelen kripto para birimlerinin çoğunun en iyi özelliklerinin EGLD ile birleştiğini aktarırken şunları söyledi: “Elrond’un uyarlanabilir durum sharding’i, Ethereum 2.0’da göreceğimiz sharding’e benzer, ancak daha iyi. Elrond‘un proof of stake’i, Harmony’in (ONE) proof of stake’ine benzer, ancak daha iyidir. Elrond’un Arwen VM’si Cosmos’un CosmWasm VM’sine benzer, ancak daha iyidir.” 

  Usta analist altcoin yatırımcılarına verdiği bu tavsiyelerde EGLD özelliklerini şu şekilde özetledi: “Bu üç işlevi birleştirdiğinizde, teorik olarak saniyede diğer akıllı sözleşme Blockchain’lerinin toplamından daha fazla işlem gerçekleştirme kapasitesine sahip bir Blockchain’iniz olur.” Popüler analist, yakın zamanda EGLD fiyatında büyük bir patlama bekliyor.

  ELGD Fiyatı Uçacak

  Kripto para camiasının yakından takip ettiği başarılı analist, kazanç sağlamak isteyen altcoin yatırımcılarına şu tavsiyelerde bulundu: “Elrond’un büyümesi, geçen yaz ana ağ lansmanından bu yana katlanarak arttı. Benim durduğum yerden, bu büyüme hak edilmiş ve ufukta çok daha fazlası var. 3. ve 4. aşamalarla stake katılımı ve ödüllerinin genişletilmesinin yanı sıra, Elrond’un merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi muhtemelen EGLD için ciddi bir talep oluşturacak.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle