Bitcoin fiyatının geleceğini Peter Brandt değerlendirdi

  Deneyimli yatırımcı Peter Brandt, son paylaşımında Bitcoin fiyatının geleceğini değerlendirdi. BTC fiyatının 200 bin dolara kadar çıkabileceğini söyleyen ünlü isimden çarpıcı açıklamalar geldi…

  Bitcoin fiyatı, 2015 ile 2017 yılları arasında toplamda 9 kere yüzde 30’un üzerinde değer kaybı yaşadı. Popüler kripto para yatırımcısı Peter Brandt, şu anda bu durumlara benzer bir boğa piyasası içinde olduğumuzu açıklarken, 2020 Mart ayından beri düzeltme yaşandığını aktardı. Brandt, bu sayının zamanla ne şekilde değişebileceğini değerlendirdi.

  Ünlü kripto para yatırımcısı Peter Brandt sosyal medya hesabı üzerinden BTC fiyatının geleceği hakkında yeni bir anket düzenledi. Bu ankete 24 bin 86 kullanıcı katıldı. Katılanların yüzde 60’ı BTC fiyatında 1-6 arasında bir düzeltme gelebileceğini belirtti. Hiç düzeltme beklemeyenler ile 7’nin üzerinde düzeltme bekleyen kullanıcıların oy oranı aynı çıktı.

  BTC Fiyat Anketi

  Peter Brandt’in Bitcoin fiyat anketinde her iki seçeneğe oy verenlerin oranı yüzde 14 çıktı. Yüzde 10.5 oranında da en düşük oyu alan seçenek “Şu an zirvedeyiz.” seçeneği oldu. Mike Thomas, Bitcoin’in yüzde 30’un üzerinde gördüğü düzeltmelerin geçmişte kaldığını ifade ederek 100 bin dolar seviyesinde büyük bir düzeltme iddia etti

  Bitcoin’in fiyatında 100 bin dolarda böyle bir düzeltme yaşaması, fiyatın birkaç saatte 30 bin dolar düşmesi ile sonuçlanabilir. Bu senaryolar kripto para yatırımcıları arasında tartışılırken bazı kişiler, Bitcoin piyasasına dahil olan büyük isimlere ve gelişen sektöre vurgu yaptı.

  Bitcoin Fiyatının Geleceği 

  Kripto para dünyasının önde gelen isimleri arasında Bitcoin fiyatının büyük bir düşüş yaşayacağını söyleyenler de çıktı. Fersos Daruwala adlı kullanıcı 3 yıl içinde yüzde 90 oranında düzeltme olacağını söylerken bu durumda fiyatın herhangi bir yere ulaşabileceğini söyledi

  Mart ayında yaşanan sert düzeltme kripto para yatırımcılarının da gündemindeydi. Boğa rallisinin 2019 yılının 1. çeyreğinde başladığı hatırlatılırken, bu dönemden sonra ara ara sert düzeltme hareketlerinin görüldüğü vurgulandı. BTC fiyatında sert düzeltme endişesi devam ederken yatırımcılar lider kripto para biriminin fiyatındaki gelecek senaryoları tartışmayı sürdürüyor.

  Güncel verilere göre Türk Lirası cinsinden BTC fiyatı 1 Bitcoin %bitcoin+try% TL. Amerikan Doları cinsinden güncel BTC fiyatı 1 Bitcoin %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son 24 saatte BTC fiyatı %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle