BTC yorumunu paylaşan analistten 3 altcoin incelemesi!

  Kripto para yatırımcılarının başarılı analizleri nedeniyle yakından takip ettikleri Rekt Capital, Bitcoin yorumu ile Twitter’da takipçilerinin karşısındaydı. BTC yol haritasını çizen ünlü analistin radarındaki 3 altcoin projesini açıklaması büyük ilgi topladı.

  Twitter’da “Rekt Capital” kullanıcı adı ile paylaşımda bulunan anonim analist, Bitcoin (BTC) yorumu ile takipçilerinin karşısındaydı. 334 bin takipçi sayısına sahip olan ünlü isim, radarındaki 3 altcoin projesini de paylaşımında değerlendirdi. 

  “Bitcoin 23.400 Direnci Üzerinde Kapatmalı”

  Rekt Capital, Twitter üzerinden 334 bin takipçisine ilk olarak BTC değerlendirmesi ile seslendi. Artan Bitcoin hakimiyetine değinen Rekt Capital, “Yüksek direnç aralığının üzerinde aylık olarak yakın bir BTC hakimiyeti, BTCDOM’u yeniden test için hazırlayabilir. Orada başarılı bir yeniden test fiyat artışını getirebilir.” ifadeleri ile BTC’deki fiyat artışı beklentisini dile getirdi.

  Analistin yükseliş için takip ettiği önemli bir direnç seviyesi var! Analist,” Daha yüksek bir kırılma şansı sağlamak için BTC 23 bin 400 dolar direncinin üzerinde kapanmalıdır. Aksi taktirde BTC, birkaç hafta burada konsolide olmak için 20 bin dolar – 23 bin 400 dolar aralığına doğru bir düşüşe geçebilir.” ifadeleri ile şartını açıkladı.

  LTC Bir Analistin Daha Dikkatini Çekiyor!

  Son dönemdeki performansı ile büyük kripto para birimlerini geride bırakmayı başaran Litecoin (LTC), Rekt Capital’in de izleme listesinde yer alan ilk isim oldu. LINK için yukarı yön bekleyen analist, “LTC, aylık kapanışın hemen ardından mevcut kırılmayı doğrulamak için iyi bir konumda” diyerek mevcut drendi yorumladı.

  Litecoin’de her ne kadar olumlu tarafta yer alsa da yatırımcıların davranışlarının ihmal edilmemesi gerektiğini söyleyen analist, “LTC’ye bu fiyatlarda çok farklı bir tepki olduğu açık. Bu sebeple yatırımcı ilgisi fiyat hareketinde önemli.” dedi.

  İki Altcoin’de Patlama Bekliyor!

  Rekt Capital, LTC beklentisi sonrası sözü listesinde yer alan diğer iki altcoin’e getirdi. Chainlink (LIKN) için 20 dolar hedefi paylaşan Rekt Capital, “LINK güzel bir hareket sergiliyor. LINK şu ana kadar 6,27 dolardan yüzde 13 toparladı. Zaman içinde yeniden 20 dolar aralığını tekrar ziyaret edebilir.” değerlendirmesinde bulundu. Son olarak Ocean Protocol (OCEAN) projesini ele alan usta isim, “OCEAN/BTC rallisine devam ediyor ve birleşme direncine yaklaşıyor. Özellikle bu alanın ötesinde ters fitiller oluşursa, fiyatının oradan reddedilmesi olası.” ifadelerini kullandı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle