Kripto Para

Binance RAMP’ı listelediğini açıkladı

  Piyasa hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, RAMP’ı listelediğini duyurdu. Son dönemlerde birçok yeni kripto parayı listelemeye başlayan Binance son duyurusunda RAMP’ı İnovasyon Bölgesi içinde yer alacak şekilde listelediğini açıkladı. Kripto para listelenme haberi ile yükselişe geçti.

  Blockchain ağları arasında likitide ve staking protokolü olarak bilinen RAMP, son dönemlerde önemli başlarılar elde ediyor. Rakiplerini geride bırakmayı başaran kripto para Binance öncesinde farklı borsalarda da listelendi. RAMP Uniswap, Bilaxy, MXC, Gate.io ve Julswap gibi merkezi kripto para borsalarının yanı sıra birçok merkezsiz kripto para borsasında da listelenmiş durumda.

  Binance borsasından gelen duyuru ile beraber RAMP, yükselişe geçti. Son dönemlerde yeni ve riskli kripto paraları daha sık listelemeye başlayan Binance, geçtiğimi günlerde de benzer özelliklere sahip olan Beefy Finance’i listelemişti.

  RAMP Binance haberi ile yükselişe geçti

  Yatırımcılar yeni listelenen kripto paraların çoğunda olduğu gibi RAMP’e yoğun ilgi gösteriyor. Listelenme haberi sonrasındaki ilk 24 saat içinde yüzde 42 oranında artış gösteren RAMP, haftalık olarak ise yüzde 300’den fazla değer kazandı.

  Yatırımcılar Binance borsasının kısa süre önce listelediği benzer bir kripto para ola Beefy Finance’e de büyük ilgi göstermişti. Beefy Finance listeleme haberi gelmeden önce bin 500 dolardan işlem görürken haberin gelmesi ile beraber 4 bin dolara kadar yükselmişti. Binance borsasında işlemler açılmadan önce Pancakeswap gibi platformalar üzerinden alım yapan yatırımcılar ise kısa süre içinde yüzde 150’den fazla kazanç elde etmişti. Beefy Finance’de olduğu gibi RAMP’da da yatırımcılardan yoğun ilgi ortaya çıktı.

  Uzmanlar yeni listelenen coinlerin yüksek riskli olmasına dikkat çekiyor

  Yatırımcılar borsalarda yeni listelenen kripto paralara, kısa zamanda büyük kazanç sağlamak amacı ile çok fazla ilgi gösteriyor. Bununla beraber kripto para uzmanları ise yeni listelenen kripto paraların risklerinin yüksek olmasına dikkat çekiyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle