Kripto Para

Ripple Litvanyalı FinTech FINCI ile ortaklık anlaşması imzaladı!

  San Francisco merkezli ödeme şirketi Ripple’dan sınır ötesi ödemeler için önemli bir adım geldi! Litvanyalı FinTech şirketi FINCI ile anlaşma imzalayan şirket, kendisine yeni pazara çıktı. Şirketten anlaşma ile ilgili yapılan açıklamada ise Avrupa’dan ek anlaşmaların sinyalleri verildi.

  Kripto para sektörünün önde gelen ödeme şirketi Ripple, sınır ötesi ödemeleri kolaylaştırmak adına rotayı Avrupa’ya çevirdi! Litvanyalı FINCI ile ortaklık anlaşması imzalayan şirket, XRP’den yararlanarak RippleNet’in İsteğe Bağlı Likidite (ODL) hizmetini Avrupa ile tanıştıracak.

  “FINCI Ortaklığından Memnunuz”

  B2B ödemeleri yavaş ve karmaşık geleneksel ödemeler yerine geçirmeye hazırlanan Ripple, Avrupa pazarı için FINCI ile imzaladığı anlaşmadan memnun! Ripple’ın Avrupa operasyonları MD’si Sendi Young anlaşmadan duydukları memnuniyeti, “Sınır ödemesi ödemeler geleneksel olarak yavaş, karmaşık ve güvenilmez olmuştur. ODL, küresel kripto likiditesinden yararlanarak bu sınır ötesi ödeme sorunlarını ele alan ilk kurumsal düzeyde çözümdür ve müşterilerimize büyümelerine ve ölçeklenmelerine yardımcı olmak için tamamen yeni bir iş yapma yöntemi sunar. FINCI’nin Avrupa’daki en son ODL dağıtımımız olmasından memnunuz” ifadeleri ile açıkladı.

  Avrupa’dan Ek Ortak Sinyalleri Verildi!

  Bir yandan ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile devam eden savaşa karşın Avrupa pazarına önemli bir ortakla giriş yapan Ripple, yaptığı açıklamada yeni ortaklıkların da sinyallerini verdi. FINCI ile anlaşma ile ilgili konuşan Young, “Yakında kripto etkin bir geleceğe hazırlanan ek Avrupalı ortakları duyurmayı dört gözle bekliyoruz” ifadeleri ile Avrupa stratejilerini açık etti.

  “Ripple ile Çalışmaktan Heyecan Duyuyoruz”

  Litvanya merkezli bir çevrimiçi uluslararası para transferi sağlayıcısı olan FINCI, müşterilerin önceden finanse edilmiş hesaplara olan ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Ripple ortaklığı ile Avrupa ve Meksika arasında sorunsuz ödeme kolaylığı sağlayacak şirket adına konuşan CEO Mihails Kuznecovs, “FINCI müşterilerinin dünya çapında para taşımasını kolaylaştırmak için Ripple ile çalışmaktan heyecan duyuyor” ifadelerini kullandı.

  Ripple’ın ODL’sinin sağladığı tasarruf hakkında ise Kuznecovs, “Uluslararası ödemeleri etkileyen gizli verimsizlikleri ortadan kaldırmakla aynı temel hedefi paylaşıyoruz. Dahası, Ripple’ın ODL’sini kullanarak elde edeceğimiz tasarruflar ve operasyonel iyileştirmeler, işimize parayı geri koymamıza ve müşterilerimize sunduğumuz teklifleri geliştirmemize olanak sağlayacak.” dedi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle