Beyond Protocol (BP) Coin Nedir? BP Token Nasıl Alınır?

  Altcoin yatırımcılarının araştırma yaptığı projelerden Beyond Protocol (BP) coin, dikkat çekici yükselişler yaşamaktadır. Yüksek kazanç fırsatı sunan düşük hacimli altcoinlere yatırım yapmak isteyenler de BP coini radarına almıştır. Bu yazımızda BP coin nedir, nasıl alınır ve avantajları nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. 

  Beyond Protocol (BP) Coin Nedir?

  Beyond Protocol projesi, cihazlar arası/Nesnelerin İnterneti (IoT) iletişimine güvenli ve olası olarak hacklenemez bir çözüm sunan dağıtılmış bir defter teknolojisi projesidir. Bir kod satırı ile Beyond Protocol'ün platformu, blok zincir teknolojisi ve benzersiz kullanımı yoluyla cihazlar arasında güvenli mesaj komisyonculuğu sağlamaktadır. Platformun yerel kripto para birimi ise BP coin olarak adlandırılmaktadır. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Beyond Protocol projesinin temel amacı, bir makine ekonomisi içinde cihaz güvenliği ve ödemeler için gerçek, pratik çözümler oluşturmaktır. Bunu yaparken donanım imzaları ve otomatik, sahne arkası işlemler için cihazları kripto para birimi ve fiyat tabanlı ödeme ağ geçidi ile donatmaktadır. Beyond Protocol Whitepaper’ı ve BP coin hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için https://beyond.link/ bağlantı adresini incelemeniz yeterlidir. 

  BP Coin Yorumları

  Kripto para uzmanları, geleceğin teknolojisine yatırım yapmak isteyenler için BP coin fırsatını öne çıkarmaktadır. Uzmanlardan tam puan alan BP coin, nesnelerin interneti alanında yaptığı sorun çözücü yaklaşımı ile beğeni toplamaktadır. Bu yüzden uzun vadeli ve yüksek kazançlı bir getiri hedefleyen kişiler için BP coin doğru bir yatırım tercihi olabilir. 

  BP Coin Geleceği Ne Olur?

  Beyond Protocol tarafından üretilen mega uygulamalar, akıllı haplardan uydulara kadar herhangi bir IoT cihazı kombinasyonunun üzerinde tasarlanabilir. Bu özelliği ile oldukça gelecek vaat eden Beyond Protocol projesinin değerinde hızlı bir artış beklenmektedir. BP coin fiyatı da orta ve uzun vadede çok yüksek seviyelere çıkma potansiyeli taşımaktadır. 

  Beyond Protocol (BP) Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: Beyond Protocol (BP) coin satın almak için öncelikle listeleme yapan borsalardan birinin web sitesine giriş yapılmalıdır. 
  • 2. Adım: Borsa kayıt formuna KYC bilgileriniz ile üye olun.
  • 3. Adım: Hesap açtıktan sonra borsanın sunduğu para transferi yöntemlerinden birini seçin. 
  • 4. Adım: Hesabınıza para gönderdikten sonra borsanın kripto para satın al menüsünü kullanarak BP coini seçin ve alım emri girin. 
  • 5. Adım: BP coinlerinizi isterseniz borsada isterseniz çekip donanım cüzdanlarına aktararak saklayabilirsiniz. 

  Avantajları Neler?

  Beyond Protocol (BP) Coin avantajları şunlardır:

  • Beyond Protocol, saldırıları ortadan kaldırır ve makineden makineye değer aktarımını kolaylaştırır.
  • Akıllı telefondan (kamera, dokunmatik ekran, GPS, internet bağlantısı) tüm endüstrilerde devrim yaratan uygulamalar hazırlamaktadır.
  • Üst düzey güvenlik altyapısı sayesinde işbirliğine açılan cihazlarda koruma sağlanır. 

  Dezavantajları Neler?

  Beyond Protocol (BP) Coin dezavantajları şunlardır:

  • Diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi BP coin fiyatı yüksek volatilite sebebiyle kısa sürede hızlı yükselip aniden çakılabilir. Bu yüzden BP coin yatırımı riskli bir yatırımdır. 
  • IoT alanında faaliyet gösteren projelerin sayısı arttıkça BP coin rekabeti de yükselmektedir. 

  Sonuç Olarak

  Beyond Protocol, Ocak 2018'de Silikon Vadisi merkezli teknoloji uzmanları tarafından, dağıtılmış defter teknolojisini IoT ile birleştirmenin patlayıcı gücünden yararlanmak için başlatılmıştır. Projenin yerel kripto para birimi BP coin, yüksek değerleme potansiyeline sahip olduğu için altcoin yatırımcılarından talep görmektedir. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle