Borsa Ceo’su DOGE'u övdü, SHIB için sessiz kaldı!

  Geleneksel ve popüler kripto varlıklar için mobil uygulama hizmeti veren eToro’nun CEO’su Yoni Assia, Dogecoin’i (DOGE) listelerken “yüksek sesli ve geniş topluluk desteğinden” yola çıktıklarını açıkladı. Assia, Shiba Inu’nun (SHIB) da benzer tutkulu bir topluluğu olduğunu ancak SHIB’i listeleyip listelemeyecekleri konusunda yorum yapmak istemediğini söyledi.

  2021 yılına Dogecoin (DOGE) muazzam yükselişleri ile damgasını vurdu. DOGE’un bu büyük sıçrayışında, sosyal medyadan ve Tesla CEO’su Elon Musk’tan aldığı destek en büyük etken oldu. Değerini on binlerce kat artıran Dogecoin, böylece kısa sürede çok yoğun bir taleple karşılaştı. Geleneksel ve popüler kripto varlıklar için mobil uygulama hizmeti veren eToro’nun CEO’su Yoni Assia, DOGE’u listelerken “yüksek sesli ve geniş topluluk desteğinden” yola çıktıklarını dile getirdi. DOGE bugüne kadar gerçekten de sadece sosyal medyanın gücüyle bu değerlere ulaştı.

  Assia DOGE Topluluğunu ve Elon Musk’ı Övdü

  Assia, öte yandan Shiba Inu (SHIB) için de çeşitli açıklamalarda bulundu. SHIB’in arkasında da tutkulu bir topluluk olduğunu ifade eden Assia, eToro’nun SHIB’i listelemeyi planlayıp planlamadığı konusunda yorum yapmak istemediğini söyledi. Yoni Assia, söz konusu açıklamalarını Mayıs ayı başındaki DOGE listesini tartışmış olduğu Business Insiders ile gerçekleştirdiği röportajda dile getirdi. Assia, attıkları adımlarda Elon Musk’ın da etkisinin olduğunu açıkladı.

  Yoni Assia konuya yönelik olarak şu ifadelere yer verdi:

  “Kripto para endüstrisindeki en büyük, en sesli ve en komik topluluklarından biri olan güçlü bir topluluk (Dogecoin topluluğu), her kripto para biriminin çok güçlü bir parçasıdır. Bu topluluğun bir üyesi ise kendi başına benzersizdir. Ve bu kişi, tabii ki Elon Musk…”

  Assia, SHIB Hakkında Yorum Yapmaktan Kaçındı

  eToro CEO’su Yoni Assia, söz konusu röportajda bir de Shiba Inu ile ilgili konuştu. Dogecoin’in sembolündeki köpeğin cinsi olan Shıba Inu’nun ismini verdiği SHIB coin de DOGE ile benzer özelliklere sahip. Hatta SHIB’in, piyasadaki şaka coin’leri arasında DOGE’a en çok benzeyen olduğunu söylemek yanlış olmaz. Assia SHIB ile ilgili olarak ise şu ifadeleri dile getirdi:

  “Maalesef eToro’da gelecekte listelenecek altcoinler hakkında yorum yapmıyoruz. Ancak SHIB’in çevresinde tutkulu bir topluluğa sahip olduğunu söyleyebilirim.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle