Kripto Para

Deneyimli analistten dikkat çeken BTC ve altcoin yorumu

  Kripto para topluluğu tarafından yakından takip edilen popüler analist Michael van de Poppe yeni fiyat tahminleri ile gündeme geldi. Deneyimli analist, Bitcoin ve altcoin fiyatlarındaki beklentisini takipçileriyle paylaştı…

  En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatı, Elon Musk’ın konferansta yaptığı olumlu yorumların etkisiyle yükselişini sürdürdü. Son dönemde düşüş sinyalleri gösteren BTC’deki bu değişim yatırımcısının yüzünü güldürdü. Hızlı bir yükseliş hareketi başlatan en büyük kripto para birimi gün içinde maksimum seviye olarak 32 bin 500 dolarlı seviyelere kadar tırmandı.

  BTC fiyatı 32 bin dolar civarından işlem görürken, daha önce pek çok başarılı fiyat tahmini ile gündeme gelmiş bir analist yeni paylaşımlar yaptı. Kripto para topluluğu tarafından yakından takip edilen ünlü analist ve trader Michael van de Poppe, BTC fiyatında beklediği yeni seviyeyi açıkladı

  Bitcoin Fiyatında 40 Bin Dolar Beklentisi

  Kripto para yatırımcılarının bildiği üzere dün gerçekleşen ve Elon Musk, Twitter kurucusu Jack Dorsey gibi isimlerin katıldığı The B World adlı etkinlik piyasa açısından olumlu sonuçlandı. Bu etkinlikte konuşulanlar BTC fiyatının yükselmesinin arkasındaki en büyük sebeplerden biri olarak öne çıktı. 

  Son dönemde BTC destekçileri tarafından kötü adam olarak ilan edilen Elon Musk’ın sözleri büyük ölçüde olumluydu ve birçok kişinin tahmininden daha az eleştireldi. Deneyimli analist Michael van de Poppe son paylaşımında şunları söyledi: “Bitcoin’in fiyat hareketine bakarsak, 31 bin doların üzerinde tutunduğumuzu açıkça görebilir ve söyleyebiliriz. Bu devam ederse ve piyasa daha yüksek bir dip verirse, sanırım geçici bir dip bulduk ve 40 bin doları test edeceğiz.”

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Altcoinler Yeniden İvme Kazanabilir

  Tecrübeli analist altcoin fiyatlarında da yeniden ralli başlayabileceği konusunda yatırımcıları ve takipçilerini uyardı. Michael van de Poppe, altcoinler hakkında yaptığı açıklamasında gün içinde genellikle yüzde 5 ile yüzde 10 arasında değişen kazançlarına dikkat çekti. Başarılı tahminci popüler altcoin fiyatlarında yeniden yükseliş hareketlerinin gelmesini bekliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle