Babybnb Token Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda bağış token’larına ilgi duyanların dikkatini çeken Babybnb Token hakkında bilgileri sunacağız. Babybnb Token nedir, nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, proje amacı ne, geleceğe yönelik fiyat tahmini ne gibi sorulara yanıt bulmaya çalışacağız.

  Babybnb Token Nedir?

  Babybnb Token, dünyada çocukların yaşam standartlarını yükseltmek amacıyla çalışan kurumlara bağış yapmakta kullanılan bir tokendır. Babybnb Token ile işlem yapanlar işlem başına verilen ücretlerin belirli bir yüzdesini bağış olarak Babybnb ekibine verirler. Babybnb Token stake edilebilir ve takasta kullanılabilir kripto para birimidir. Token, BNBBABY adlı web mağazasında ödeme aracı olarak kullanılabilir. BabyBNB Token, Q4 kullanım durumu adlı model başlatılarak fidanlık projelerine dahil olabilmeyi sağlayan bir blockchain projesidir..

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  BabyBNB Token projesinin amacı yardıma ihtiyacı olan çocuklara destek vermek ve aynı anda kripto para ticaretini gerçekleştirmektir. Projede 3 farklı kullanım yöntemini sunulması amaçlanmıştır. Q2 kullanım yöntemi üzerinden BABYBNB ile takas değişimi yapılır. Q3 kullanım yöntemini benimseyen BabyBNB sahipleri, fiziksel mağazalardan veya web mağazadan alışveriş yapar, Staking servis platformunda yer alırlar. Q4 kullanım yöntemini seçenler ise fidanlık oluştururlar. Proje hakkında diğer bilgileri https://www.babybnb.net/who-we-are adresindeki Whitepaper’dan öğrenebilirsiniz.

  Babybnb Token Yorum

  Banybnb Token hakkında yorum yapanlar, her bir işlem için ödedikleri işlem ücretlerinin %3’ünü geri aldıklarını belirtmişler. Yatırımcılar geri dağıtım modeli üzerinden daha düşük işlem ücretine katlanma ve işlem üzerinden kara geçme fırsatlarını elde ettiklerini belirtiyorlar. Diğer yandan Babybnb’nin gelecekte ETH’ye rakip olabilecek bir varlığı ortaya çıkarmak amacıyla üretildiğini de belirtmişler.

  Babybnb Token Geleceği

  Babybnb Token geleceği ile ilgili tahmin sunan analistler fiyat artışına değiniyorlar. Analistler Babybnb Token’ın 2021 yılı Haziran ayı içinde %110 oranında değer kazanımı gerçekleştirdiğini açıklıyorlar. 2021 Temmuz sonunda ise 0.000000035 dolar ile 0.000000040 dolar bandında fiyat dalgalanması bekledikleri ifade ediyorlar. Token geleceğinin parlak gören analistler, Babybnb’nin Babydoge’den daha popüler olabileceğine inanıyorlar.

  Babybnb Token Nasıl Alınır?

  Babynbnb Token almak için izlenecek aşamalar:

  • 1. Adım: Babybnb Token sadece Pancakeswap borsasında işleme girer. Bu yüzden PancakeSwap borsasına erişilmelidir.
  • 2. Adım: Borsanın hesap açılış işlem sekmesine giriş yapılarak ilgili hesap oluşturma tablosu, talep edilen bilgiler ile doldurulup onaylanmalıdır. Bu kapsamda hesap açılışı tamamlanır.
  • 3. Adım: Oluşturulan hesaba borsanın para yatırma işlem sekmesine girilip tercih edilen yöntem seçilerek para transfer edilir.
  • 4. Adım: Artık borsadan “kripto para al“ sekmesine giriş yapılarak Babybnb Token paritesinin yer aldığı satın alma ekranına erişilir.
  • 5. Adım: Satın alma ekranında görülen güncel fiyattan veya daha uygun fiyat girişinden Babybnb Token alım emri verilir.
  • 6. Adım: Satın alınan tokenlar hesaba ait çevrimiçi cüzdanda veya güvenlik protokolü daha yüksek donanım cüzdanda saklanabilir.

  Aşamaların doğru izlenmesi ardından rahatlıkla satın alma işlemi tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  Babybnb Token avantajları:

  • Pasif Gelir: Babybnb Token sahipleri staking servisi üzerinden belirli vadede token kilitleyerek birikime geçiş yaparlarsa, vade sonunda teni tokenlar elde ederler.
  • Ödül Dağıtımı: Babybnb Token sahipleri her bir işlemde ödedikleri işlem ücretlerinin %3’ünğ ödül olarak geri dağıtım üzerinden alırlar. 
  • Hız: Babybnb Token sahipleri kripto para takas ve cüzdanlar arası transferde en düşük bekleme süreleri ile işlemi tamamlarlar.

  Dezavantajları Ne?

  Babybnb Token dezavantajları:

  • Yüksek Vergi: Babybnb Token topluluğuna dahil olmak için belirteç ekonomisi üzerinden %10 vergiye katlanmak gerekir. Baby BNB ağının topluluk üyeleri, ekosistemde işlem yapmak için %2 sahiplik vergisi, %3 pazarlama vergisi ve %5 işlem vergisi öderler.
  • Saldırı Riski: Babybnb Token eğer sanal cüzdanda saklanıyorsa ağda oluşabilecek bir saldırıda bakiye risk altına girebilir. Bu küçük bir ihtimal olsa dahi çevrimdışı saklama sunan donanım cüzdanlar tercih edilerek risk ortadan kaldırılır.

  Sonuç

  Babybnb Token, Babydoge ardından piyasaya çıkarılan ve bağış amaçlı kullanılabilen kripto paradır. Gelecekte Ethereum’a benzer nitelikleri de kazanması amacıyla üretilen Babybnb Token’ın ilerde daha da değerlenebileceği düşünülüyor. Analistlerin Temmuz ayı fiyat tahminleri tabloya gelirse yakın zamanda kar sunabileceğe benziyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle