Kriptopara

AXS Coin Geleceği 2021 - Axie Coin Kazandırır mı?

  2021 senesinde popülerliğini tekrar geri kazanan NFT piyasası oldukça popüler hale geldi. Bu piyasada etkili role sahip olan ve hakkında geniş araştırmalar yapılan kripto para ise AXS Coin olarak karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda yatırımcıların da merak ettikleri AXS Coin hakkında yönetilen geleceği nasıl görülüyor, kazandırır mı sorularına analistlerin görüşlerini temel alarak yanıt bulmaya çalışacağız. 

  AXS Coin Geleceği 2021

  Analistler AXS Coin geleceğini parlak görüyorlar. Çünkü AXS Coin’in oyuncu kitlesine hitap ettiğini ve geniş bir yatırımcı ağına sahip olduğunu belirtiyorlar. Analistlerin ortak görüşlerine baktığımızda, AXS Coin geleceğinde, değer kazanımlarının daha ön planda olabileceğini aktaran yorumları görüyoruz. Analistlere göre AXS Coin 2021 yılı Haziran ayı içinde 4.80 dolar ile 4.85 dolar bandı arasında minimal bir yükseliş yapabilir. 

  Axie Coin Kazandırır mı?

  Analistler AXS Coin hakkında analiz sonuçlarını sunarken 2021 yılı ilk yarısı için fiyat tahminlerini vermişlerdi. Analistler AXS Coin’in 2021 Mayıs ayı ortasındaki genel piyasa değer kayıpları ardından toparlanma evresine giremeyebileceğini aktarmışlardı. Nitekim tahminler doğru çıktı ve 1 Haziranda AXS Coin %7 oranında değer kaybını tabloya aldı. 

  Analistler durumun sürekli bu şekilde gitmeyeceğini ve Haziran ayı içinde bir düzeltme beklediklerini açıkladılar. Bu kapsamda AXS Coin’in Haziran sonuna doğru 4.80 dolar düzeyine çıkabileceğini düşünüyorlar. Diğer yandan 2021 yılı Eylül ayında ise 5 dolar ile 5.50 dolar bandı arasında fiyat hareketlerinin görülebileceğini aktardılar. Bu tahminlere göre ilk yarı düşüşü ve ardından gelebilecek fiyat artış olasılıkları, AXS Coin’i alım için değerlendirilebilir varlıklar arasına sokuyor. 

  AXS Coin Geleceğinde Neden Fiyat Artışı Bekleniyor?

  Analistler AXS Coin’in geleceğinde değer kazanımına gidebileceğini belirttiler. Bu tahmini yaparken tarihsel grafik incelemelere ek olarak AXS Coin’in niteliklerini de dikkate aldıklarını ifade ediyorlar. Analistler Axie Infinity ekosisteminde yer alan oyun karakterlerine Axie denildiğinin altını çizdiler. Bu yüzden oyun kullanıcılarının karakterlerinin ve eşyalarının eşsiz birer NFT olduklarını açıklıyorlar. 

  NFT’lerin ise Ethereum adreslerine transfer edilebildiklerini, Pazar yerlerinde satılabildiklerini söylüyorlar. Analistler alım-satım harici NFT üzerinden kazanç elde etmenin 2021’de popüler hale geldiğini, AXS Coin’e olan taleplerin buna bağlı artabileceğini vurguladılar. AXS Coin fiyat artış beklentilerinin bu faktöre bağlı güçlendiğini savunuyorlar. 

  Analistler Ne Düşünüyor?

  Axie Infinity oyunu içinde karşılaşmalar sonunda kazanılan Small Love Potion ile üretilebilen AXS Coin hakkında ek çok yorum yapıldı. Analistler onun oyuncu kitlesinin talepleri ile değer kazanabileceğini düşünüyorlar. Yazımızın bu bölümde AXS Coin hakkında analistlerin yapmış oldukları tahminleri bir araya topladık. İşte AXS Coin hakkında analistlerin tahminleri ve düşünceleri:

  Tom Lee AXS Coin Geleceği Hakkında Ne Düşünüyor?

  Tom Lee, AXS Coin hakkında düşüncelerini paylaşırken, onun 2021’de değerlenebileceğini ifade etti. Analiste göre, AXS Coin 2021 senesi Haziran ayında 4.80 ile 4.85 dolar bandı arasında yer alabilir. Diğer yandan 2021 yıl sonunu ise fiyat artışı üzerinden kapatabilir.

  WalletInvestor:

  WalletInvestor analistleri, AXS Coin’in gelecek için önemli bir kripto para birimi olduğunu düşünüyorlar. 2021 yılı Ağustos ayı ardından AXS Coin fiyatının 5 dolar ile 5.50 dolar bandı arasına ulaşabileceğini belirttiler. Analistlere göre AXS Coin gelecekte NFT piyasasının en güçlü birimlerinden olabilir. 

  Kaleo:

  Kaleo AXS Coin’in 2021 yılı Mayıs ayında fiyat oynaklığını öne alacağını açıklamıştı. Diğer yandan Mayıs ayındaki kötü tablonun, 2021 Temmuz ayında bozulabileceğini ve fiyat artışının gelebileceğini belirtti. Analiste göre 5 dolar ile 5.50 dolar arasında bir fiyat 2021 Temmuz başında tabloda yer alabilir. 

  Credible Crypto:

  Credible Crypto, AXS Coin için hızlı bir fiyat artış tahmini yapan analistler arasında yer alıyor. Analistin düşüncelerine göre, AXS Coin 2021 Haziran’da fiyat düzeltmeleri yapabilir. Bu düzeltmeler ardından ise Haziran sonunda 5 dolar ile 5.50 dolar arasında fiyatlanabilir. Analist, 2021 yılı sonunda AXS Coin fiyatının 6.50 dolar ile 7 dolar bandı arasına hızlı bir yükseliş yapabileceğini belirtti. 

  Sonuç

  AXS Coin, özellikle içerisindeki heyecan verici eşsiz yaratıklar ile oyuncularında merakla takip ettiği bir proje. Tıpkı zamanının Pokemon oyunu gibi bir konsepti var. AXS coin, Analistlerin gelecek vaad eden kripto paralar arasına dahil ettikleri bir kripto para birimidir. Onun geniş oyuncu kitlesi ve NFT aktörlerinin destekleri ile değerlenebileceğini düşünüyorlar. AXS Coin düşüncelerde yer alan fiyatları tabloya alabilirse, 2021 yılı sonlanmadan yatırımcılar için kazançlı bir süreci sunabilecek. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle