AXS Coin fiyatı rekor kırdı! Sırada ne var?

  Kripto para piyasasında son dönemde adından sık söz ettiren Axie Infinity fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bugün AXS fiyatının ATH yapmasının arkasındaki sebepler ve gelecek fiyat tahmini analistler tarafından yorumlandı…

  Kripto para piyasasında hareketli bir dönemden geçilirken Axie Infinity (AXS) fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı. Analistler AXS Coin fiyatının daha yükseğe ulaşabileceğine dikkat çekerken, genel kripto para piyasasındaki son durumu hatırlattı. AXS fiyatında 40.89 doların üzerinde kapanış gelmesi, yükseliş trendini tetikleyebilir.

  Popüler altcoin projeleri arasında yer alan AXS Coin fiyatında bu kapanışın gelmemesi durumunda ise geri çekilme riski dikkat çekiyor. Deneyimli kripto para analistleri, AXS Coin fiyatında 34.88 dolarlık destek seviyesini aşması durumunda yükseliş tezini geçersiz kılacağını hatırlattı. Bu durumda AXS fiyatında potansiyel olarak daha fazla düşüş yaşanması da muhtemel görülüyor

  AXS Coin Yükselişe Devam Edecek Mi?

  Axie Infinity fiyatı, üstel büyümesine kıyasla mükemmel bir şekilde büyümesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Altcoin yatırımcılarının AXS coin tercihleri popülerlik kazanırken bu kripto parayı elinde tutanların ise henüz çıkmayı planlamadığı görülüyor. AXS 27 Temmuz’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 53.59 dolar ulaştıktan sonra büyük bir geri çekilme yaşamamıştı. 

  AXS fiyatındaki son yükseliş ve ATH ile birlikte yine çok ciddi bir düşüş yaşanması beklenmiyor. Tecrübeli kripto para analistleri bu varsayıma dayanarak, piyasaya katılan yeni yatırımcıların ya da halihazırda AXS sahiplerinin satış baskısına direneceklerini söyledi. Alıcıların yeniden canlandığını ve boğaların AXS’nin yükselmek istediğini belirten analistler, AXS Coin fiyatında 45.91 dolara işaret etti.

  Düşüş Riski Yatırımcıları Endişelendiriyor

  Öte yandan kripto para biriminde iyimser senaryo varsayıma dayalı olarak makul görünse de tecrübeli analistler düşüş senaryosunu da göz önünde bulunduruyor. Konuyla ilgili açıklamalar yapan analistler şunları söyledi: “Axie Infinity fiyatı yükselemezse işler tersine dönebilir. Alıcıların gücü yoksa, ayılar AXS’i acil destek seviyesini 42.69 dolardan kırmaya zorlayabilir.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle