Kriptopara

AVAX Coin Yorum: 2021 Sonunda 50 Dolar Olur mu?

  Emin Gün Sirer hocanın liderliğinde çıkan AVAX Coin için 2021 yıl sonu fiyat tahminleri birçok analist tarafından ortaya konmuş durumda. Bu yazımızda AVAX Coin 50 dolar olur mu, analistler fiyat için ne tür tahminlerde bulunuyorlar, tahminlerini etkileyen faktörler neler sorularına açıklık getirmeye çalışacağız. 

  AVAX Coin Yorum 2021

  Analistler AVAX Coin’in 2021 senesi tamamlanmadan etkili şekilde değer kazanabileceği konusunda ortak paydada buluşuyorlar. Analistler AVAX Coin’in yatırımcılarına kar sağlayabilecek bir altcoin olduğunu düşünüyor. Tarihsel fiyat hareketlerine baktıklarında da onun performansını iyi bulduklarını belirtiyorlar. AVAX Coin’in hem 2021 senesi ilk periyodunu hem de sene kapanışının fiyat artışıyla kapatabileceğini yorumladılar.

  AVAX Coin 2021 Sonunda 50 Dolar Olur mu?

  Analistler AVAX Coin’şn 2021 yıl sonunda fiyat artışına gidebileceği görüşünde birleşseler de 50 dolarlık fiyat hedefi noktasında görüş ayrılıklarına sahipler. Belirli analistler AVAX Coin’in sene sonunda 50 dolar düzeyine ulaşabileceğini açıklıyorlar. Bir kısım analist ise 2021 sene sonu için 40.00 dolar ile 45.00 dolar bandını işaret ediyorlar. Ancak 50 dolar fiyat tahmini veren analistlerin sayılarının daha yüksek olduğu görülüyor. 

  AVAX Neden Yükselebilir?

  Analistler AVAX Coin’in 2021 Şubat ayında 51.56 dolarlık fiyata yükseldiği dönemi hatırlattılar. Bu dönemde AVAX Coin’in sergilediği grafik modeline benzer bir modelin tekrar gündeme geldiğini belirttiler. Bu modelin ise 2021 senesi içinde 50 dolarlık fiyatın gelme ihtimalini kuvvetlendirdiğini açıklıyorlar. Tarihsel olarak aynı sonuçları verme olasılığının yüksek olduğunu ifade ettiler. AVAX değer kazanımı tahminleri etkileyen diğer faktörler hakkında bilgiler şu şekildedir:

  • Analistler AVAX Coin stake edenlerin etkili bir kazanç elde ettiğini belirtiyorlar. Bu yüzden alım taleplerinin 2021 sonuna kadar giderek artabileceğini düşünüyorlar.
  • Analistler Binance borsasının da AVAX staking işlemlerini açması ile birlikte taleplerin hareketlenebileceğini düşünüyorlar. 
  • Analistler, Avalanche ağı sayesinde herkesin merkeziyetsiz, şeffaf, güvenli finansal işlemler yapabildiğini açıkladılar. Bu ağda küresel bir ticaret modelinin olduğunu bunun ise alım taleplerini yükseltebilecek bir avantaj olduğunu düşünüyorlar.
  • Analistler, AVAX Coin’in bir saniye altından işlem sonucu veren akıllı sözleşmeleri devreye aldığını belirtiyorlar. Bu avantajında yine alım taleplerini besleyebileceğini ifade ettiler.

  Bu faktörlere bağlı olarak AVAX Coin’in 2021 sene sonunda 50 dolarlık fiyat düzeyine ulaşabilmek için birçok sebebi olduğunu vurguluyorlar.

  Kaleo AVAX Tahmini

  Kaleo AVAX Coin’in 2021 sene sonunda 50 dolarlık fiyat düzeyine en yakın noktada olabileceğini düşünüyor. Analiste göre AVAX Coin geleceğin güçlü altcoinleri arasında yer alabilir. 

  Cactus Yorumu

  Cactus, AVAX Coin’in 2021 senesi ilk periyodunda 35 dola ile 40 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini açıklamıştı. 2021 sene sonunda ise AVAX Coin fiyatının 50 dolar ile 55 dolar bandı arasında şekillenebileceğini ifade etti.

  Aayush Jindal Ne Diyor?

  Aayush Jindal daha ince AVAX Coin’in 2021 ilk periyodu tamamlanırken 35 dolarlık fiyat değerini tabloya taşıyabileceğini ifade etmişti. Analiste göre AVAX Coin fiyatı 2021 sene sonunda 45 dolar ile 50 dolar bandı arasında konumlanabilir.

  Credible Crypto Tahmini

  Credible Crypto AVAX Coin’in 2021 sene sonunda 40 dolar ile 45 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini ifade ediyor. Ona göre AVAX Coin 2021 ilk periyodunu da değer kazanımıyla kapatabilir. Credible Crypto AVAX Coin’in 2022 senesinde ise popülerliğini giderek arttırabileceğini düşünüyor. Merkeziyetsiz finansal işlemlerde onun önce gelen kripto para birimlerinden bir olmayı sürdüreceğini düşünüyor. 

  Coinliker AVAX Coin 2021 Yorumu

  Coinliker analistleri AVAX Coin’in 2021 sene sonunda 50 dolarlık hedef fiyata ulaşabileceğini belirttiler. 2021 Şubat ayında 51 dolarlık fiyat düzeyini gören AVAX Coin’in sene sonunda aynı hareketi yapabileceğini düşünüyorlar. 

  Sonuç

  Analistler, AVAX Coin’in 2021 sonunda 50 dolar olabileceği düşünüyorlar. Bu tahmini yaparken pek çok faktörü de ortaya koyuyorlar. AVAX Coin’in fiyat artışı için gerekli niteliklere sahip olduğunu düşünüyorlar. Geleceği parlak görülen bu altcoin’in sene sonunda tabloya alacağı fiyat değeri merakla bekleniyor. Bilhassa Emin Gün Sirer hocanın girişimleri ve tanıtımı ile oldukça yüksek bir güven toplayan proje sürekli geliştiriliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle