Kripto Para

SHIB Coin dev borsada listeleniyor! Fiyat ne olacak?

  Son dönemlerde elde ettiği ani değer artışları ile bir kez daha popülarite yakalayan köpek temalı ve MEM tabanlı kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) adına bir yeni listeleme haberi daha duyuruldu. Bitfinex borsası, Shiba Inu’yu listeleyeceğini açıkladı.

  Kripto para piyasaları, 2021 yılının ilk dönemlerinde görülen dev rallide birçok kripto para biriminin muazzam artışlarına sahne oldu. Başta lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) olmak üzere, neredeyse tüm kripto paralar yeni rekor seviyelerine ulaştı. Ancak Dogecoin’in (DOGE) elde ettiği inanılmaz yükselişler, yatırımcıların dikkatini MEM tabanlı ve köpek temalı kripto para birimlerine çevirdi. DOGE rüzgarları eserken “Dogecoin katili” olarak isimlendirilen Shiba Inu’nun (SHIB) da sert yükselişler yaşaması, kripto parayı piyasanın en popülerlerinden biri haline getirdi.

  Bitfinex, SHIB ile Birlikte 3 Coin’i Daha Listeleyecek

  Son haftalarda Shiba Inu’nun çeşitli platformlarda listeleneceği ve bazı platformlarda da listelendiği haberleri, piyasalarda bir heyecan yarattı. Yatırımcılar, bir süredir kripto para ticaret platformu Robinhood’un SHIB’i listeleyeceği söylentileri üzerine yoğunlaşmışken, Bitfinex borsasından SHIB adına listeleme duyurusu geldi. İşlem hacmi ile küresel çapta en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Bitfinex Shiba Inu’nun yanı sıra; Multiverse (AI), Qredo (QRDO) ve Magic Internet Money’i (MIM) de platformda listeleyeceğini açıkladı.

  Yatırımcılar SHIB İçin Umutlu

  Shiba Inu, geçtiğimiz hafta elde ettiği sert değer artışlarıyla birlikte 0,000044 dolar seviyesine kadar yükselerek tüm zamanların rekorunu tazelemişti. Ardından volatil yapısına geri dönerek dalgalı fiyat hareketleri sergilemeye başlayan SHIB için Bitfinex borsasından yeni bir listeleme haberinin gelmesi, piyasada heyecanı da arttırdı. Yatırımcılar, bu listeleme haberi ile birlikte SHIB fiyatında yükselişler yaşanması adına umutlu bir bekleyiş içine girdi.

  AI, QRDO ve MIM Nedir?

  Öte yandan Bitfinex; AI, QRDO ve MIM coin’lerini de listeleyeceğini duyurdu. Bu coin’ler arasında AI, ilk gerçek Metaverse olarak dikkatleri çekiyor. Öte yandan QRDO ise dijital varlık sahipliği ve Blockchain bağlantılarını yeniden tasarlamayı amaçlıyor. Ayrıca QRDO, çok partili hesaplama (MPC) saklama ağına da öncülük ediyor. Son olarak MIM ise ABD dolarına sabitlenmiş bir stablecoin olarak dikkat çekiyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle