Cream Finance (CREAM) fiyatı saldırıya uğradıktan sonra düşmeye başladı

  Kripto para sektörünün popüler DeFi projeleri arasında gösterilen Cream Finance (CREAM) yetkilileri saldırıya uğradıklarını duyurdu. Basında yer alan bu haberlerin ardından fiyat çakılmaya başladı…

  Popüler merkeziyetsiz finans (DeFi) projeleri arasında kendine yer bulan Cream Finance (CREAM) saldırısı kripto para basınının gündemine bomba gibi düştü. Saldırıya uğradıklarını duyuran kripto para biriminin yetkilileri bu haberi Cream Finance sosyal medya hesabından paylaştı. 

  Cream Finance, yaşanan saldırının akabinde bir açıklama yaparak bu saldırının detaylarını araştırdıklarını söyledi. Saldırı haberinin kripto para basınında geniş yankı bulmasının ardından Cream Finance (CREAM) fiyatı düşmeye başladı. Son 1 saat içinde hızlı bir düşüş ivmesi gösteren CREAM fiyatında hangi seviyelerin görülebileceği kripto para topluluğunun da merak konusu oldu.

  Cream Finance (CREAM) Saldırıya Uğradı

  Cream Finance tarafından yapılan açıklamada, ağ saldırısı olduğuna dikkat çekildi. Araştırma sürecinin devam ettiğini bildiren Cream Finance yetkilileri, sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımda şunları söyledi: “Olası bir istismarın farkındayız ve bununla ilgileniyoruz. Biz araştırırken desteğiniz için teşekkür ederiz.”

  Bu saldırı ihtimalinin dile getirilmesinin ardından popüler DeFi projesinin tokenı CREAM fiyatında ciddi bir düşüş olduğu görüldü. CREAM fiyatı, kripto para borsalarından gelen en güncel verilere göre son 1 saat içinde tam %25 oranında değer kaybetmesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

  CREAM Finance İnceleme

  Kripto para sektöründe DeFi projelerine olan ilgi giderek artarken popüler projelerden CREAM yaşadığı bu saldırı büyük ses getirdi. CREAM fiyatı saldırı haberinin ardından son 1 gün içinde %16 oranında değer kaybı yaşadı. Haberin yazıldığı sırada CREAM fiyatı 225 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

  C.R.E.A.M Finance, dijital varlıklar için borç verme, ödünç alma, takas, ödeme ve token’laştırma hizmetleri sağlayan merkezi olmayan platfomlardandır. Eşler arası (P2P) DeFi altyapısı kullanan Cream Finance protokolü, Compound Finance çatalı olarak oluşturulduktan sonra C.R.E.A.M. SWAP, Balancer Labs koduna bağlandı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle