Australian Safe Shepherd (ASS) Token Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda, yatırımcılarda merak uyandıran köpek akımı meme tokenlar arasındaki ASS Token hakkında bilgileri sunacağız. Yatırımcıların en çok merak ettikleri ASS Token nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, onun hakkındaki yorumlar nasıl sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Australian Safe Shepherd (ASS) Token Nedir?

  Australian Safe Shepherd (ASS) Token, memler üzerinde geliştirilmiş, stake edilebilir bir kripto paradır. Sosyal ağlar üzerinden tanıtımlar gerçekleştirerek, ASS Token gelişimine katkı sağlayan bir topluluk kitlesine sahip bir proje. ASS Token, her bir işlemi ile PancakeSwap içinde minimum 69 yıl süre ile likidite oluşturma hakkını sunan meme tokendır. Avustralya Çoban köpeklerini simge olarak yola çıkmış yeni nesil köpek akımı tokendır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Australian Safe Shepherd (ASS) Token projesinin amacı, token sahiplerinin sürekli olarak büyüyen bir token birikimine sahip olmalarını sağlamaktır. Bu yüzden proje standartların daha üstünde olan pasif kazançları sunma yoluna gider. ASS Token projesinde hedef, token sahiplerinin süresiz olarak token kilitleyebilmelerini ve pasif ödülleri 69 yıllık bir süre kapsamında kazanabilmelerini sağlamaktır. Otomatik likidite oluşturma araçları ile bambaşka bir sistemin sunulması esas alınmıştır. Projenin diğer amaçlarını https://assfinance.com/ adresindeki Whitepaper’dan öğrenebilirsiniz.

  ASS Token Yorum

  ASS Token hakkında analist ve yatırımcı yorumların olumlu ifadeler yer verilmiştir. Bu token’ın Pitbull Coin’den daha iyi bir başarı çıtasını yakalayabileceği düşünülüyor. Herkes token’ın hem esprili hem de merkeziyetsiz finansal işlemleri yapmak isteyenlere hitap eden işlevsel bir varlık olduğundan söz ediyor.

  ASS Token Geleceği Ne Olur?

  Analistlerin tahminlerine göre, ASS Token geleceğinde değer kazanımı olabilir. Analistler ASS Token’ın güvenilir borsalarda yer aldığını ve değer kazanma ihtimalinin olduğunu belirttiler. Onlara göre, ASS Coin 2021 yılı Temmuz ayı içinde 0.000000025 dolar ile 0.00000030 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. Sene sonunda ise fiyatını 0.0000040 dolar düzeyine kadar taşıyabilir.

  Australian Safe Shepherd (ASS) Token Nasıl Alınır

  Australian Safe Shepherd (ASS) Token almak için atılacak adımlar:

  • 1. Adım: ASS Token şuanda PancakeSwap, Gate.io, BitMart, Hotbit borsalarında işleme giriyor. Bu borsalardan herhangi birine girilmelidir.
  • 2. Adım: Tercih edilen borsada hesap açılışı sağlanmalıdır.
  • 3. Adım: Hesap oluşturma adımı ardından hesaba para yatırılması gerekir.
  • 4. Adım: Paranın hesaba geçmesi ardından borsadan ASS Token paritesinin yer aldığı işlem sayfasına gidilmelidir. 
  • 5. Adım: Bu alanda görüntülenen güncel fiyattan yada girişi yapılacak daha uygun bir fiyattan ASS Token alım emri verilir. 
  • 6. Adım: Dakikalar sonra emir onayı gelir ve alınan ASS tokenlar sanal cüzdan yansır. Tokenlar bu alanda saklanabilir veya güvenlik koşulları daha yüksek olan sanal cüzdana aktarılabilir. 

  Adımların doğru şekilde izlenmesi ardından pratik bir satın alma işlemi gerçekleştirilebilir. 

  Avantajları Neler?

  Australian Safe Shepherd (ASS) Token avantajları:

  • Pasif Gelir: ASS Token bir mem olmasına rağmen ideal pasif kazanç sunar. ASS Token sahipleri cüzdanlarında veya borsaya bağlı likidite havuzlarında token kilitleyerek, uzun vadede ek token kazanabilirler.
  • Hız: ASS Token yeni nesil teknolojisi ile dakikalar içinde alım-satım emir onaylarını alma avantajını sunan, cüzdanlar arası transferi hızlı gerçekleştiren kripto paradır. 
  • Düşük Masraf: ASS Token ile takas veya sınır ötesine transfer, BTC ve ETH gibi kripto paraların işlem masraflarından çok daha düşüş tutarlar ile yapılır. 

  Dezavantajları Ne?

  Australian Safe Shepherd (ASS) Token deavantajları:

  • Nitelik Azlığı: ASS token köpek akımı kripto paralar arasına yeni dahil olan varlıklardan biri olduğu için henüz ileri seviyeleri güncellemelere maruz kalmamıştır. Projede sadece staking ve hıza odaklanmıştır. Dijital öğe yaratmakta, NFT satışında, bulut bilişim alanlarında kullanılamaz.
  • Saldırı Riski: ASS Token, sanal cüzdanlarda saklanırken çevrimiçi bir koşuldadır. Bu sistemde ağda oluşabilecek saldırılar bakiyeyi riske sokar. Bu yüzden donanım cüzdanda çevrimdışı konumda saklanması tercih edilir. 

  Sonuç

  ASS Token, Avustralya çoban köpeğini simge alarak piyasaya çıkış yapan köpek akımı tokendır. DOGE ardından piyasaya dahil olan bir çok kripto paradan sadece bir tanesidir. Diğer bir çok köpek konseptli token gibi bu kripto para da çok aşırı yüksek arza sahiptir. Dolayısıyla ucuz fiyatlı coinlerden birisi. Staking üzerine eğilen bu projenin, 2021’de değerlenebileceği düşünülüyor. Elbette bu biraz da köpek akımı coinlerin popülaritesine ve trende bağlı olarak değişebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle