Australian Dollar Token (AUDT) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Kripto para piyasasında son dönemde popülerlik kazanan stablecoinlerden biri de Australian Dollar Token (AUDT) coindir. Adından da anlaşılacağı üzere Avustralya Doları’na sabitlenen bu kripto para birimi yatırımcılar tarafından merak edilmektedir. Bu yazımızda AUDT coin nedir, nasıl alınır, avantajları ve dezavantajları nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. 

  Australian Dollar Token (AUDT) Coin Nedir?

  Australian Dollar Token, Ethereum blok zincirinde barındırılan ve 1:1 Avustralya doları (AUD) ile desteklenen bir sabit kripto para birimidir. Ethereum altyapısı kullandığı için AUDT, blok zincirinde saklanabilir, diğer kullanıcılara serbestçe aktarılabilir ve diğer kripto para birimlerine karşı işlem görebilen bir tokendır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Australian Dollar Token projesinin temel amacı, kullanıcıların bir Avustralya banka hesabından blok zinciri ekosistemine girip çıkmalarını sağlamaktır. AUDT projesi, blockchain teknolojisini kullanarak işe alım ve İK sektörlerinde devrim yaratmak için 2017 yılında kurulan Avustralyalı kripto şirketi Chrono.tech tarafından başlatılmıştır. Projenin Whitepaper’ını incelemek için https://audt.to/ bağlantı adresini kullanabilirsiniz. 

  AUDT Coin Yorumları

  Australian Dollar Token, kripto para piyasası ve fintech girişimleri için gereksinimleri için en iyi uygulamaları belirleyen Avustralya'nın finansal istihbarat kurumu Austrac ile tamamen uyumludur. Bu nedenle kripto para uzmanları AUDT coin projesi için olumlu görüşler bildirmektedir. Yasal uyumluluk avantajı sayesinde AUDT coin daha fazla yatırımcı tarafından tercih edilmeye başlamıştır. 

  AUDT Coin Geleceği 

  USDT ile birlikte AUDT, TimeX kripto para borsasında işlem gören önemli fiyat para birimlerinden biridir. Borsa aynı zamanda TIME tokenlerini listeleyen en büyük platform olarak bilinmektedir. Bu tür avantajlar sebebiyle AUDT coinin gelecekte daha fazla benimsenmesi ve talep görmesi beklenmektedir. 

  AUDT Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: Australian Dollar Token (AUDT) Token satın almak için listeleme yapan borsalardan birinin web sitesine girin.
  • 2. Adım: KYC bilgileriniz ile birlikte borsaya üye olun. 
  • 3. Adım: Hesap açtıktan sonra para transferi yaparak hesabınıza para gönderin. 
  • 4. Adım: Bakiyenizi kontrol edin ve borsanın kripto para satın al menüsüne girip AUDT Tokenı seçerek alım emri girin. 
  • 5. Adım: Satın aldığınız AUDT Tokenları borsada veya donanım cüzdanlarında saklayabilirsiniz. 

  Avantajları Neler?

  Australian Dollar Token (AUDT) Coin avantajları şunlardır:

  • AUDT coin hızlı kullanılabilir olmasının yanı sıra tekrar Avustralya dolarına çevrilebilir. 
  • AUSTRAC'a kayıtlı üçüncü taraf kurumlar AUDT coini düzenli olarak denetler ve sonuçlarını rapor halinde yayınlar. Bu yüzden son derece şeffaf ve güvenilirdir. 
  • AUDT yatırımları güvende ve lisanslı banka tarafından korunmaktadır. 
  • AUDT coin kullanılarak E-ticaret ödemeleri ve havale yapılabilir. 
  • Önemli ölçüde azaltılmış risk sayesinde gerçek dünya para birimlerini veya malları kripto ile entegre etmeye yardımcı olur. 

  Dezavantajları Neler?

  Australian Dollar Token (AUDT) Coin dezavantajları şunlardır:

  • AUDT coin, Avustralya dolarına 1:1 oranında sabitlenmiş bir kripto para birimi olduğu için yüksek kazanç fırsatları sunmayabilir. 

  Sonuç Olarak

  Australian Dollar Token, Ethereum blok zincirinde barındırılan ve 1:1 Avustralya doları (AUD) ile desteklenen bir stablecoin’dir. 2017 yılında başlatılan projenin arkasında Avustralyalı kripto şirketi Chrono.tech vardır. Özellikle Avustralyalı kullanıcıların tercih ettiği token'ın hacmi de yükselişte.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle