Usta analist 5 altcoinden patlama bekliyor!

  Kripto para piyasaları Ağustos ayına girilirken yine ciddi hareketlilikler yaşadı. Yaşanan hareketlilikler, yatırımcılar için umutlu bekleyişleri ve olası yatırım planlarını da beraberinde getirdi. Ünlü analist Michael van de Poppe da yatırımcılara, çok ciddi yükseliş potansiyeli olduğunu düşündüğü 5 altcoini açıkladı.

  Kripto para piyasaları Mayıs ayında aşağı yönlü, çok ciddi bir hareketlilik yaşadı ve başta Bitcoin (BTC) olmak üzere neredeyse tüm kripto para birimleri çöküş yaşadı. Piyasalarda %50’nin üzerinde değer kayıpları görülürken bunun izleri Temmuz ayının sonlarına kadar devam etti. 21 Temmuz tarihinde ise BTC yükselişleri ile piyasaya adeta nefes aldırdı. Piyasada yeniden yukarı yönlü hareketlilikler başlayınca, yatırımcılar da olası kazançlar için yönlerini analistlerden gelen tahminlere çevirdi. Ünlü analist Michael van de Poppe, yatırımcılarla analizlerini paylaştı.

  Sosyal medya üzerinden takipçilerine yönelik videolu paylaşım ile analiz ve yorumlarını dile getiren Poppe, altcoin piyasasında yükseliş potansiyeli gördüğü 5 altcoini sıraladı. Poppe, işaret ettiği hedeflerin gerçekleşmesi için BTC’nin Ağustos ayı performansının oldukça kilit noktada olduğunu vurguladı.

  Elrond (EGLD)

  Poppe söz konusu listesinde ilk olarak Elrond’a (EGLD) yer verdi. Poppe’a göre EGLD bir süredir konsolidasyon dönemindeydi ve kısa süre önce EGLD bu dönemi çok büyük ölçüde tamamladı. Poppe, 6 ay önceki yükseliş eğilimli grafiğine geri döndüğünü söylediği EGLD’nin ciddi kazançlar sunabileceğini düşünüyor. Poppe’a göre EGLD/BTC paritesi Bitcoin tarafından olumsuz şekilde domine edilmezse, Poppe bu paritede %400 artış görülebileceğini düşünüyor.

  Fetc.ai (FET) ve SKALE Network (SKL)

  Ünlü analist listesinde ikinci sırayı Fetc.ai (FET) projesine ayırdı. Nesnelerin interneti alanı ile ilgilenen FET için Poppe, 1.500 Satoshi bölgesinin aşılmasını bekliyor. Poppe’a göre FET’in 2 bin 700 direncinde vereceği olası olumlu bir tepki, projenin %300 artış yaşamasını sağlayabilir.

  Poppe listesinde 3. sırayı SKALE Network’e (SKL) ayırmış durumda. Poppe’a göre SKL Mart ayını düzeltmelerle tamamladı ve artık yükseliş dönemine girdi. Poppe, SKL için %200 ile %400 arasında yükseliş bekliyor. Poppe bunun şartının da BTC’nin 44 bin dolar üzerinde tutunması gerektiğini ifade ediyor.

  Kava.io (KAVA) ve Swipe (SXP)

  Michael van de Poppe listesinde 4. sırayı Kava.io’ya (KAVA) ayırmış durumda. Poppe, Haziran ayından bu yana %100 artış yaşadığını belirttiği bu projenin de %200 ile %400 arasında yükseliş yaşamasını bekliyor.

  Ünlü analist Poppe, listesinde son sırayı Swipe (SXP) projesine ayırmış durumda. Uber ve Apple gibi birçok noktada alışveriş imkanı sunan proje için Poppe, BTC paritesinde 5 bin 200 bölgesini işaret ediyor. Bu bölgedeki direncin kırılması durumunda Poppe, 9 bin seviyesinin görülebileceğini dile getiriyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle