Kripto Para

Popüler analist çok kazandıracak 5 altcoini açıkladı

  Kripto para piyasasında son dönemde altcoin yatırımlarına ağırlık verildiği görülüyor. DataDash kurucusu ve kripto analisti Nicholas Merten de 2021 yılında süper altcoin döngüsünün başladığını vurguladı…

  Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) piyasa üzerindeki dominansının azalması, altcoin yatırımcılarını sevindiriyor. Kripto para uzmanlarının bir kısmına göre, BTC’de bulunan paralar, altcoinlere akmaya başladı. DataDash kurucusu ve kripto analisti Nicholas Merten de 2021 yılında süper altcoin döngüsünün başladığına dikkat çekerek önemli tavsiyelerde bulundu.

  Kripto para topluluğunun yakından tanınan isimlerinden Merten, yeni bir video yayınlayarak altcoin projelerinden bahsetti. Popüler analist Ethereum’u (ETH) yükseliş modelinden çıktıktan sonra radarına aldığını söyledi: “Burada Ethereum’un direnç çizgisiniz aştığını görebiliyoruz. Ocak 2021’den beri burada sahip olduğumuz diğer üç yüksek dip ile birlikte bir başka yüksek düşük seviyeye daha girdik. Tüm zamanların en yüksek seviyelerini aşmak için bir rota hazırlamış gibiyiz.”

  2021 Yılında Uçuşa Geçecek Altcoinler

  Kripto stratejisti, son paylaşımında ETH/BTC paritesindeki parabolik yükselişin devam ettiğini söyleyerek yatırımcılara tavsiyelerde bulundu. Ünlü analistin dikkatini çeken bir başka kripto para projesi de OMG Network (OMG) oldu: “Daha büyük bir düşüşün ardından OMG / BTC 1500 satoshi aralığının üzerine çıkmayı bekliyor. Şimdi direnç kısmını bir kez geçtikten sonra, bir sonraki sınır gökyüzü gibi görünüyor. Geçmişte nasıl bir performans sergilediğine şahit olduk.”

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği ünlü analistlerden Nicholas Merten, altcoin yatırımcılarına verdiği tavsiyelere devam etti. Merten’in bu yıl için listesine aldığı bir diğer kripto para birimi, merkeziyetsiz oracle platformu olan Chainlink (LINK) oldu. Ünlü analiste göre LINK, Bitcoin’e göre çok daha başarılı bir performans göstermeye hazırlanıyor.

  Kazandıracak Altcoin Projeleri

  Aave kripto para birimini de öne çıkaran ünlü analist paylaşımında şunları söyledi: “Büyük hacimli DeFi protokollerinden biri olan Aave’nin artık ilerlemeye başlamak için doğru yerde olduğunu düşünüyorum. Varlık %60 oranında oldukça temiz bir geri çekilme yaşadı.” Popüler analistin listesinde yer alan son kripto para birimi de büyük bir yükseliş ivmesine hazırlanan Tron (TRX) oldu. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle