Ünlü analist kurumsalların gizlice topladığı altcoini açıkladı

  Kripto para piyasasında hareketli bir dönem yaşanırken, yatırımcılar da patlama yapacak altcoin fiyatlarını merak ediyor. Popüler kripto para analisti Coin Bureau, kurumsal firmaların gizli gizli alım yaptığı altcoin projesini duyurarak tüm dikkatleri üzerine çekti…

  Kripto para topluluğunda geniş bir takipçisi bulunan anonim analist Coin Bureau, son paylaşımında altcoin yatırımcılarını heyecanlandırdı. Lider kripto para birimi Bitcoin ve popüler altcoin fiyatlarındaki belirsizlik devam ederken, ünlü analist 1 milyon abonesine gizli kalmış bir altcoinden bahsetti.

  Popüler kripto para analistinin son paylaşımında bahsettiği altcoin projesi Livepeer (LPT) olarak açıklandı. Grayscale’in Livepeer Trust fonu aracılığıyla Livepeer’e yeni bir sermaye girişi olduğunu fark eden analist, bu paylaşımıyla perakende yatırımcıların da dikkatinin çekti. 

  Kurumsal Firmalar Livepeer (LPT) Biriktiriyor

  Kripto para sektörüne yatırım yapmak isteyen kurumsal firmaların tercih ettiği en büyük kripto para fonu olan Grayscale üzerinden alınan veriler ilgi topladı. Anonim kripto para analisti Coin Bureau, kurumsal firmaların LPT biriktirdiğini fark etti

  2017 yılında piyasaya sürülen Livepeer (LPT), Ethereum ağı üzerinde kuruludur. Livepeer, tamamen merkezi olmayan ilk canlı video akış platformu olmasıyla dikkat çekiyor. Bu platform tüm yeni ve mevcut yayıncı şirketler için merkezi yayın çözümlerine uygun koşullarda hizmet veriyor. 

  “LPT Gizli Kalmış Bir Gem”

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği popüler analist Coin Bureau, LPT’nin sektörde gizli kalmış gemlerden birisi olduğunu söyledi. Rakibi Theta’ya benzer bir amaca hizmet eden Livepeer’in kripto para dünyasında henüz tam anlamıyla fark edilmemiş olduğunu kaydeden analist açıklamasında şunları söyledi:

  “Livepeer’ın bu kadar küçük bir fonla bu kadar ileri gitmesini ciddi anlamda etkileyici buluyorum. Projeyi incelediğimde Livepeer’ın 2017 yılından itibaren yol haritasına bağlı kaldığını gözlemledim. Bu projenin gelecek vaatlerinin çok daha inandırıcı kılıyor. Yeterli miktarda katılım var ve proje gerçekten yeni başlıyor. LPT’nin mevcut fiyattan 10 kat daha yükseldiğini görebiliriz çünkü çok küçük bir piyasa değerine sahip ve LPT’lerini boşaltmayı bekleyen balinaları yok.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle